Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tágulnak valamennyit a suprák?

Tágulnak valamennyit a suprák?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni megint egy suprát, de valahogy egyik méret se jó...

Amelyik 42es abból nagyon kijár a sarkam és elégggé idegesítő. A 41esnek meg érzem a végét, de nem jár ki a sarkam. Az eladó aztmondta hogy kb. egy fél méretet tágulnak. Szerintetek melyiket lenne érdemes megvenni? Vagy inkább hagyjam?



2013. aug. 12. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyém tágult. persze kellett pár napig járkálnom benne, és addig rohadtul fájt is, de tágult. az már egy másik dolog, hogy egy év se kellett, és már válik le a talpa. 20ezerért vettem, menjen a supra az anyjába, mikor a 10ezres deichmann nike-k bírják évek óta.
2013. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen elég gyatrák sajnos. Nekem egy vaiderem van ami még tavaly óta birja és egy wrapem volt, de 3hónap után visszavittem mivel vált le a talpa. Lehet okosabb lenne egy bakancs.
2013. aug. 12. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Suprából kisebbet (úgy értem, hogy a még pont jónál kisebbet) szerintem nem érdemes megvenni. Én jártam úgy, hogy ugyan nem volt kicsi a cipő (éppen hogy passzentos), de nagyon hamar kezdett elszakadozni oldalt...Ha meg az eggyel nagyobb méretből meg kijár a lábad, akkor érdemes lenne másban (más márkában) gondolkodni. Amúgy nekem nincs bajom a Suprákkal.
2013. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is szeretem, mert jól néznek ki. Csak ugye nem olcsó és még csak nem is tartós.
2013. aug. 12. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban jól néz ki a nagyobb részük, de a tartósságukon lehet - és talán kell is - fanyalogni. Ezért aztán egy cipőnek (már hogy ha nincs mellette valamilyen másik is) szerintem nem érdemes megvenni - pláne ennyiért. Váltott hordásban viszont jóval tovább bírja.
2013. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!