Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő milyen lenne rövidna...

Ez a cipő milyen lenne rövidnadrággal, ti felvennétek?

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktam magassarkúkat hordani,viszont nagymamámmal van egy "hagyományunk":minden évben elmegyünk Gödöllőre sétálni és megnézni a kastélyt és minden évben kapok valamit.

Idén ezt a cipőt kaptam,szoknyából csak alkalmi van,így marad a rövidnadrág(kb combközépig érő fekete),ehhez meg spagettipántos felső vagy sima fekete vagy fehér atléta felső.

Ti felvennétek,vagy keressek valami mást?(a cipőnek "maradnia kell",mivel tudom hogy örül amikor olyat hordok amit tőle kaptam:) )

[link]

[link]

[link]



2013. aug. 12. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy őszi cipő, ne rövidnadrággal akard felvenni... majd ha hűvösebb lesz egy farmer jó lesz hozzá.
2013. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amint írtam nagymamámmal lesz program,arra "kéne" felvennem,külön erre az alkalomra kaptam,mivel messze lakik és ritkán találkozunk nem nagyon tudok szólni neki hogy bocsi de halasszuk el a dolgot.
2013. aug. 12. 14:46
 3/8 anonim válasza:
Persze, vedd ezzel biztosan örömet fogsz neki szerezni! Szerintem szoknyával sokkal rosszabb lenne.
2013. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Húzz hozzá hosszúnadrágot, ez röviddel nagyon gáz!
2013. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ilyen időben hosszúnadrágot?:/
2013. aug. 12. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel simán röviddel. Annyira lehet gáz vele. A mamádnak örömet okozol, aztán meg az a pár ember, aki ott lézeng majd, nem a cipődet fogja nézni, hanem a kastélyt. :)
2013. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát..szerintem sem szép rövidnadrággal, de mivel tényleg egy napról van szó és örömet okozol vele a nagymamádnak, szerintem kibírható:D
2013. aug. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
Ez ocsmány, nagyon csúnya !!! Sehogy se vedd fel, de ha fel akarod venni akk csakis hosszú nadrággal, de oan bőszárúval ami beéri a cipőt, húzd rá a szárát, a cipő ne látszódjon !!!
2013. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!