Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok magamra melltartót...

Hol találok magamra melltartót? (lent)

Figyelt kérdés

Ha a mellemet körbemérem akkor 89 cm, a mellem alatt pedig 81 cm.

Maga a mell (kosár) oda a legkisebb méret (A) is elég lenne, de a 70A nem ér körbe.

Melyik üzletben találok jó melltartót ilyen méretekkel?



2013. aug. 13. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
minden kínai boltba vannak de bármelyik fehérneműüzletben találhatsz:)
2013. aug. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nikol.T. válasza:

Ha jól értem a problémát, amikor a kosárméretet épp jónak találod, akkor a hátul körbefutó - összekapcsolható - pántok kicsik. Vagyis, ha 70-es a kosarad, úgy - a vélhetően hosszú hátsó pántok miatt - valóban az "A" méret kellene, hogy jó legyen.

De sajnos a melltartó készítők valamiért csak a vállpántok variálhatóságával foglalkoznak, így én pld. többnyire épp ellenkező problémával küzdök, mint te. Vagyis ha végre találok csinos 85-ös kosarat, akkor hátul bő a pántja, és hogy feszüljön egy kicsit, már van, hogy szinte a derekamig kell lehúzni. :P (Vagyis ritkán találok normális 85/D-t, így ha jó a kosár, akkor a B-vel és a C-vel szoktam kínlódni.)

Sajnos ennek eddig egyetlen macerás ellenszerét találtam: Mivel a megfelelő kosarat már ránézésre megismerem, addig válogatok a különböző fazonok- és gyakran boltok kínálata közt, amíg nem találok olyat, amelyiknek a hátsó pántjain már átforgatáskor-, meghúzgáláskor érzem, hogy nem lesznek túl bővek, vagy épp nem lesznek annyira szűkek (merthogy még az én paramétereimmel is találok ilyet újra és újra!), hogy kényelmetlenül vágjanak az ember húsába, vagyis MEGÉRIK A PRÓBÁT. Ezután persze még mindig kiderülhet, hogy tévedtem. De sajnos a hátsó-pántos gondoknak az egyetlen ellenszere valóban csak a mind nagyobb kínálat átnézése - átforgatása és meghúzigálása -, hogy az ember lányának ne kelljen potyára felpróbálnia minden "kosárra jónak tűnő" melltartót.

Ugyanakkor az előttem szólónk igaza volt: a kínai üzletekben általában elég nagy a kínálat kiskosaras melltartókban, melyeket ráadásul gyakran nagy pántok jellemeznek nem csak vállban, de hátul is. (És itt megjegyzem: nálam néha a vállpántokat sem lehet olyan kicsire venni, mint kellene - vagyis te is találkozhatsz még ilyen gonddal, amikor pedig már a hátsó-kapcsos pántok mérete megfelel. Ezt azonban egy tűvel és egy - a pántéhoz hasonló színű - cérnával már orvosolni lehet, egy-két ujjnyi visszahajtást alulra varrva.)

Ugyanakkor, sajnálom, hogy leginkább csak együttérzéssel és általános tanáccsal tudok segíteni - bár, ha esetleg Budapest vagy Debrecen környéki lakos vagy(???), jó árban több konkrét (nagy kínálatú!) - helyet is tudnék javasolni vásárlásra!

2013. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, értékelném az ötleteidet Utolsó!:)
2013. aug. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!