Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hány napig viseltek egy...

Ti hány napig viseltek egy farmernadrágot? Vagy csak egyszer veszitek fel és utána már szennyes?

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
én 2-szer szoktam.
2013. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2szer max 3.
2013. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyire van éppen meleg. Ha úgy érzem, hogy leizzadtam benne, akkor rögtön szennyes. Ha pedig ez nem fordul elő, akkor többször is hordom :)
2013. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1* veszem fel utána szennyes:D Anyum kicsit ki is van akadva a túl tisztaságomra :D
2013. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egy hétig hordom, utána mosás hétvégén. Télen kicsit meredek lenne a napi-kétnapi mosás, kb. sose száradna meg rendesen, ráadásul tönkre is tenné a gatyát.. :)
2013. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

én kb 4x veszem fel, de nem egymás után. hanem félreteszem, másikat veszek, aztán újra azt. nem szeretném, ha ugyanabban látnának minden nap, de tényleg butaság minden nap kirakni a szennyesbe. ha valamitől sáros lesz, leeszem, beleizzadok, mocskos járművön utazom, akkor kirakom, persze.

de egyébként nem is jön össze annyi mosnivaló két nap alatt, hogy kimossam, megszáradjon stb. nincs annyi cuccom, hogy egy hétig mindennap újat vegyek fel, amíg a többi szárad

2013. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

általában van 3-4 nadrágom, amit hordok, de szoktam váltogatni, s ha koszos akk kimosatom,...mittomén hányszor van rajtam, még megnem fordult a fejembe, hogy ezt számoljam, viszont jóval többször, mint az eddigi válaszok. nadrágot nem szoktam szétizzadni, felsőt hamarébb, azt nyáron akár 1 nap után is ki kell mosni


egy farmert meg legtöbbször muter előbb kimossa, minthogy szólnék neki :D


F

2013. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egy hét, vagy 2 után, de cserélgetem,szóval nem minden nap van rajtam

17l

2013. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyáron alig megyek valahova ezért akár 8 alkalommal is felveszem. Suliidőben pedig suliba egy hétig hordom ugyanazt ha még hétvégén megyek valahova akkor oda még felveszem de amúgy péntekenként ha hazaérek suliból akkor egyből szennyes.
2013. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
addig hordom amíg nem koszos, egy farmernak hetekig nem lesz semmi baja. az meg hidegen hagy, hogy ki tartja cikinek hogy ugyanabban a nadrágban mutatkozom egymás után többször is. semmi mást nem veszek fel kétszer egymás után, ezt az egyet nem érzem gáznak.
2013. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!