Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílus illene hozzám?

Milyen stílus illene hozzám?

Figyelt kérdés
Szeretek csinos lenni, de akkor nem igazán érzem magaménak azokat a dolgokat amiket viselek. a sportos dolgokat nem annyira szeretem. Ami nagyon tetszik az a "koreai" stílus..sokféle szín mindenféle minták..a másik ami nagyon tetszik annak igazából nem tudom a nevét, de bő, kicsit fiúsabb pulcsik,feszes nadrágok baseball cap-ek mindenféle kiegészítő..az gondolom nem jó, ha egyszer ilyen egyszer olyan..Szerintetek milyen stílus illene hozzám ezek alapján?

2013. aug. 14. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

össze-vissza kacsingatsz még, valószínűleg elég fiatal lehetsz. semmi baj nincs azzal, ha egyik nap így, a másik nap úgy jelensz meg, szerintem.

amúgy majd ahogy nősz fel, kialakul a stílusod lehetőleg, de így képek, meg minden nélkül semmit nem tudok segíteni.

2013. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Itt van pár kép rólam..:)

[link]

[link]

[link]

15 éves vagyok:)

2013. aug. 14. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nő létemre mondom, csini pofid van (és nem is tűnsz olyan fiatalkának).


Egyébként vesd latba, melyik stílust tudnád jobban kiaknázni, magadévá tenni, és melyik kényelmesebb. Ha szépke, de huzamosabb ideig nem lenne kellemes hordani, hanyagold. Szerény véleményem szerint, ha egyediségre vágysz, ne fuss a trendek után.

2013. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem jobban áll a lazább stílus, próbáld ötvözni valahogy az eleganciát a sportos öltözékkel, legyél sportosan elegáns.
2013. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ötvözheted a sportosat a csinossal. Pl. egy csini felső, feszes farmerral és valami sportosabb cipő.

Hordhatsz bőrkabátot valami csinos sállal, kiegészítőkkel: [link]

Hordhatsz sportos cipőt, ami ugyan akkor csajos is: [link]

2013. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Nem elég, hogy szegény ízléstelenül öltözik, ti még rontotok is rajta...

18/f

2013. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!