Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 évesen nem r. bancos a...

14 évesen nem r. bancos a fűző? Goth

Figyelt kérdés
goth stílus.... nem én vagyok.

2013. aug. 14. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem r#bancos. Ellentétben a cicagatyával és forrónacival, amit a legtöbb lány hord.

18/f

2013. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha goth, akkor nem r.bancos.
2013. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
MI VAN? Ha goth vagy akkor már mindent lehet? Inkább hordj rendes ruhákat. -.-"
2013. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Mármint... nézhet ki kicsit k_vásan, habár még úgy is ízléses, meg szép lenne, de ha olyan, meg úgy veszed fel, akkor nem :)
2013. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha fel tud valaki öltözni egy fűzőhöz mosrmálisan, ízlésesen és úgy is viselkedik benne, akkor nem az. Szép ruhadarab a fűző én imádom őket.

Nem azt jelenti, hogy a gothnak mindent lehet.

2013. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A fűző egy huszonéves nőn is hathat közönségesnek, ha ízléstelenül hordja, nem megfelelő ruhadarabokkal párosítva.
2013. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem, szerintem nem az. Elmondod, hogy (ha te vagy a szülő) hogy tudott rávenni a lányod, hogy vegyél neki? Én is szeretnék, csak nem tudom, anyukám mit szólna. Hogyan kezdjek neki? Pénzem van, meg tudom venni, csak valószínűleg elég furán nézne rám, ha megjelennék fűzőben...
2014. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ne privibe, hanem ide, ha megkérhetlek! :)
2014. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!