Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted van ennek a cipőnek...

Szerinted van ennek a cipőnek "korhatára"?

Figyelt kérdés

[link]


Mivel hordanád? Mindig betűrnéd?


Ahogy egyre többször ránézek, egyre jobban tetszik, habár keveset látok az utcán belőle, azokat is inkább fiatalabbakon. Ha most 4-5 évvel fiatalabb lennék, már rég megvettem volna... bár lehet, hogy így sem hagyom ki...


22/F



2013. aug. 14. 18:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Szerintem addig hordhatod amíg tininek érzed magad, de egy felnőttem elég hülyén állna. Ha tetszik, akkor meg mindenképp vedd meg, csak öltözködj is hozzá.

Habár én semmi pénzért nem hordanék ilyet mert nem az én stílusom, de szerintem egy szűkebb szabású farmerhez és egy szürkésfekete, mintás (semmiképp se legyen üres a póló mert nem lesz egyensúly) v nyakú pólóhoz illene, ősszel meg egy baseballdzsekihez vagy kockás pulcsihoz. Nem tűrném be.

2013. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
nekem tetszik
2013. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:

Ha tetszik akkor szerintem vedd meg.A cipőknél 3 lényeges dolog van.


1. tetsszen neked

2. legyen kényelmes

3. passzoljon a legtöbb ruhádhoz.


Szerintem a sportosabb stílusú dolgok passzolnak hozzá.

A szúkebb típusú csőszárú nadrágokat tedd belülre.

A trapéznadrágok szárát kívül hagyhatod.

2013. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Szinte biztos voltam benne, hogy egy Supra cipőről lesz szó :D Roppant egyszerű a dolog, ha tetszik neked, akkor meg kell venni (korilag bőven belefér szerintem). Személy szerint nekem is tetszik (Skytop II. mellett szerintem ez a legjobb Supra). Hordani? Meg kell nézni, hogy jobb, betűrve vagy ráhúzva). Variálni is lehet, hol így, hol úgy...
2013. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ja igen, az lemaradt, hogy milyen nadrág. Én is azt mondom, hogy akár betűrve, akár nem, kicsit szűkebb szabásúval jól néz ki :D
2013. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, kezdetek megerősíteni, hogy kell ez nekem. :)
2013. aug. 14. 19:23
 7/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ez bármilyen korosztálynak ronda:DD de tényleg az a lényeg, hogy neked tetsszen..


23L

2013. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Igen, úgy 12 év.

Hihetetlenül ocsmány cipő...

2013. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
dehogy csúnya...ne hallgass rájuk.Egyedi,sportos,és mivel fekete,sok mindenhez megy.
2013. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha vannak hozzá illő cuccaid akkor simán felveheted. Csak ne legyen belőle ilyen kord nadrág baki, vagy hasonlók. :D
2013. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!