Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti mibe mentek bulizni?

Lányok ti mibe mentek bulizni?

Figyelt kérdés

Smink,ruha,haj,cipő- hogyan,mit?

Mi ciki?

(ha lehet kort is írjatok)


Előre is köszik


2013. aug. 14. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem járok bulizni. És szerintem az a ciki, ha közönségesen öltözöl fel/ha úgy mint egy ribizli. 16/L
2013. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Smink: alapozó+púder,néha szemfesték

Ruha: egyszerű pántos szürke trikó,kissé sportos,de kiemeli az alakom és kényelmes.Vagy fekete csillogó félvállas póló.

Nyáron saruban megyek,a magassarkút nem szeretem ilyen alkalmakra felvenni.Hűvösebb időben tornacsuka,úgysem látja senki.

Amit cikinek tartok azok a neon ruhák,illetve amiket a kínaiban árulnak csicsás pólók.

16L

2013. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen alakod, milyen alkatod van! Írd le, segítek. :)
2013. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Smink: alapozó,fixáló,szempillaspirál, iszonyú ritkán vékony szemhéjtus

Haj: általában kivasalom és picikét feltubírozom,de úgy,hogy nem látszik,hogy felvan csak picit megemeli a hajam,mert amúgy elég lapos, néha pedig begöndörítem

Ruha:

nyáron: rövidnadrág,csőtopp/trikó/poló.. semmi extra,de nem is olyan hétköznapiba.. meg tornacipő

télen: csőnadrág/leggings és szintén valami csinos felső,de kényeles illetve tornacipő

Plusz szoktam órát vagy szoros(nem csörgős)karkötőt.


Szerintem az a ciki ha kint van mindened és látszik,hogy nem érzed jól magad a cuccodban,mert valakit lekoppintottál vagy ilyesmi.

17l

2013. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szoknyát vagy rövidnadrágot szoktam felvenni, nem farmert, hanem valami szebbet, csinosabbat valamilyen blúzzal, ha hűvös van blézerrel. Cipőnek van kényelmes magassarkú, vagy ballerina, vagy oxford.

[link]

Ehhez hasonlóakat.


A hajam kisülöm és kész, nem szoktam vele parádézni, a hajam úgyse tartja sokáig magában a mesterséges hullámot vagy egyenesítést. A sminkem meg igazából semmi extra. hétköznapra max korrektort kenek fel, ilyenkor éppcsak kifestem a szemem.

Szerintem ciki mikor minden tizenéves lány majdnem ugyanolyan göncben bulizik :D ezek a tipikus pánt nélküli, fényes, ronda színű szörnyűségek... amik kb senkinek nem állnak jól.

2013. aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!