Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten tudtok olyan...

Budapesten tudtok olyan turkálót ahol a mai 15 éves trendnek fel lehet öltözni? 15/F

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne legyen túl drága, minnél több turkáló, anál jobb. Nincs szivem kiadni 8-9 ezret egy márkás ruhára, ezért gondoltam hogy turkálóba is lehet kapni hasonló minőségü ruhát lényegesen olcsóbban.

Férfi ruha!


2013. aug. 15. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen DC meg Supra meg mittomén milyen 15 évesek trendjének megfelelő cuccokat egy turkálóban sem fogsz találni.
2013. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor sima turkálókat ahol jó állapotú ( nem kopott, szakadt stb.) ruhákat lehet kapni megfizethető áron?

Nem vagyok jártas turkáló ügyileg ezért kérdem hol vannak.

Ahol sima farmert, pulóvert lehet kapni jó áron

2013. aug. 15. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
hát. voltam már két hádába, de nem tudok nyilatkozni a ruhákról, mert egyszerűen olyan rosszul éreztem magam bent, hogy egy perc után ki kellett jönnöm. nem bírtam a légkörét. inkább h&m meg bershka leárazások, és a peek & cloppenburgba is nagyon durva akciók vannak:D
2013. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dalmuskahh Hercegnőő válasza:
A használtruha életérzés. Szokj hozzá. Én imádom.
2013. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
életérzés:D engem valahogy megrémít az egész. az első élményem az volt, hogy egy középkorú testes nő előttem próbál fel egy pólót. ez így elég mély benyomást tett rám. de ha te mondod...nem hátrálok meg.
2013. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hádába férfi ruhák is vannak?
2013. aug. 17. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!