Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mi éri meg jobban?...

Szerintetek mi éri meg jobban? Ha veszek 1 Converse cipőt, vagy ha az árán veszek inkább ruhákat?

Figyelt kérdés
Nemtudok dönteni mert a cipő is tetszik, de a ruhákat is szeretem, csak hát ha megveszem a cipőt, másra nem marad pénzem.
2013. aug. 15. 23:05
 1/7 anonim válasza:
Másodikkal jobban jársz :) egyébként én is imádom a converse-t!
2013. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én inkább ruhákat vennék rajta
2013. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 OoVvSs válasza:
ha jó minőségű, menő cipőre vágysz akkor vedd meg a converset (min. 3 évig kitart), de ha cipőd van akkor minek még egy?? ruhábol amúgy sincs sose elég :D
2013. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Converse, érdemesebb az összegyüjtött pénzed egy minőségibb darabra költeni, amire úgy általában nem lenne pénzed, míg ruhákra hamarabb összegyül a kívánt összeg. Tehát mindenképp a cipő. :)
2013. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
minőségi cipő? a converse? lol... 2 ezer a kínaiban és ugyanaddig kitart ha nem tovább, tehát egy fél évig kb.
2013. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is Converse, mert hacsak nincs valami különösen durva járásod, nagyon sokáig kitart és kényelmes. Azért érdemes rá vigyázni, mert puha gumi talpa van, ami gyorsan el tud kopni, ha nem figyelsz.
2013. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mire van szükséged jobban, cipőre vagy ruhára?

Amúgy az alap Converse sem valami jó minőségű, sőt a kialakítása kifejezetten árt a lábnak. Mondom ezt annak ellenére, hogy nekem is van 4-5 pár, viszont mindennapi használatra biztos nem vennék, mivel tönkretenné a lábamat.

Én múlt héten vettem egy rövid szárú fehéret 16 ezerért, mert amit a tavaly tavasszal vettem annyira koszos lett, hogy már nem tudom felvenni, pedig nem volt rajtam nagyon sokszor.

2013. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!