Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én látom így? A H&M...

Csak én látom így? A H&M üzletben a férfi ruhák nagyon gyengék, a pólók, ingek minősége olyan mint az egyrétegű papír zsebkendő, olyan gyenge. Régen is ilyen volt, vagy az idők folyamán lett a minőség ilyen sza. R

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A H&M-en belül is van több féle márkájú ruha...szal szerintem te rossz helyen keresel. Én még eddig semmi ilyesmit nem vettem észre és az egyik kedvenc boltom.:)
2013. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

pedig körbe szoktam járni az egészet.

vasárnap elnézek majd a ferenciek tere körülihez, ami a deák felől is megközelíthető

2013. aug. 16. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem vettem észre ilyesmit. Teljesen elégedett vagyok a minőségével.
2013. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Én is a férfi ruhákra figyeltem fel.

A H&M-be én azért megyek (pl) mert minőségibb ruhákat várok el mint egy olcsóbb üzletben, és nekem is feltűnt, hogy rengeteg pénzért iszonyosan vékony, rongyok vannak. Olyan a felső anyaga mint egy felmosórongyé.

És szerintem mindig ilyenek voltak. :)

2013. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj a minőségével. vannak vékony anyagú pólók, azokat sajnos pont nem utcaiharchoz találták ki, ez van:/
2013. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is van, ami rosszabb minőségű. Egy ismerősömnek onnan vannak ruhái, és szinte az összes egy idő után elkezd kilyukadni... :/
2013. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is van onnan pár ruhám. Egyszer vettem ott cipőt, 1 hónap alatt szétment. Az egyik pulcsim úgy néz ki 1 hónap után mintha évek óta hordanám, a másik viszonylag jól bírja, ha eltekintünk attól, hogy az ujjánál kicsit szétjött a varrás. De van onnan farmerom is, az viszont jó. Szóval változó, de szerintem sem éri meg ott vásárolni, arról nem is beszélve, hogy elég gyakori, hogy szembejön vele az utcán, és az kicsit kellemetlen, ha 3an álltok a buszmegbe ugyanabban a pulcsiban.
2013. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen árkategóriában terméket veszel a H&M-ben. Az 1000 Ft-os póló valóban olyan mint egy felmosórongy, de a drágább cuccok (TREND, PREMIUM QUALITY) nagyon jó minőségűek. Ez igaz a cipőkre is. A prémium minőségű cuccaik legtöbbször gyapjúból,kasmírból,mohairból, bőrből vagy velúrból készülnek. Persze az árát is megkérik. A jó cuccok amúgy a webshopban vannak :) hm.com
2016. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!