Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most a héten, éjjel (16-18...

Most a héten, éjjel (16-18 fok) milyen ruhát vegyek? Hosszút/Rövidet? Éjszakai vidámparkba mennénk.

Figyelt kérdés
Éjszakai vidámparkba mennénk, de igazából fogalmam sincs, hogy ehhez az időhöz hogy kell öltözködni? Rövidgatya+Rövidujjú maradhat? Nem fogok fázni?
2013. aug. 18. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a cica gatyát ajánlanám meg rövid egy tetszőleges póló :) De mindenképp gatya legyen :D
2013. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor már fázok rövidnadrágban, szóval én is a cicagatyát vagy farmert ajánlanám. Ujja mindenképpen legyen a pólódnak, ne legyen ki a vállad, és esetleg vigyél magaddal egy vékony inget, amit felvehetsz a pólóra, ha fázol.
2013. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Farmernadrág, valami zártabb cipő pl balerina, póló, rá pulcsi. Én kn így mennék.
2013. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!