Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van Sopronban az IKVA...

Hol van Sopronban az IKVA nevü üzlet?

Figyelt kérdés
Kérem, utca és házszámot írjatok, mert nem nagyon ismerem Sopront, kb is megfelel!
2009. okt. 28. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
a paprét tudod hol van? ha igen az előtt :) ha nem akkor a várkerület felől ahogy mész vegyük a rossmant kiindulási helynek. mész egyenesen a belváros felé. lesz egy utca befelé. a torna utca nah az téged nem érdekel, mész tovább :d és majd a következő utcánál fordulsz le jobbra. ott is van zebra de ott még lámpa is van. sajnos pontosan utcanevet nem tudod mondani mert nem soproni vagyok de odajárok suliba és elég jól ismerem. ha még így se tiszta akkor majd mondok mást
2009. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nagyon érthetően leírtad, szerintem meg fogjuk találni! :)

A Google Maps-ban megnéztem a hol van a Paprét, és ha jól értelmezem, az Árpád utcán kell bemenni a Paprét felé.

2009. okt. 29. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
a várkerület közepe felé, de sopronban, ha megkérdeztek egy embert, ő nagyon szívesen elmondja(:
2009. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A lírás alapján megtaláltuk! :)

Nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy üzlet.

2009. nov. 8. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!