Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A turis ruhákat még abban az...

A turis ruhákat még abban az országban ahol összeszedik, fertőtlenítik, vagy kimossák?

Figyelt kérdés
Mikor válogatok,érzek valami egységes fertőtlenítő szagot,jól érzem? persze itthon mindig kimosom használat előtt azért.

2013. aug. 19. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
én meg arra gondolok hogy mielőtt leadják a ruhát ott külföldön azt előtte elvileg ki kell mosni. És azt összegyűjtik bálázzák és megvezsik ide behozzáka kereskedők.DE énis szoktam érezni egy kifejezetten egységes turis szagot.
2013. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah még anniy hogy vmelyiknek olyan fekete levele szokott lenni mosás után szóval éppp hogy át van az öblögetve, de szerintem azért sem fertőtlenítik egyszerre az egészet mert annyira különböző anyagú ruhák kerülnek oda sőt vmelyiknek még a leve is fog hogy lehet kárba menne jónéhány ha ki lenne mosva. Szóval én arra gondolok hogy előtte mindenki otthon kimossa és úgy adja le a ruhákat. Lehet hogy ilyen szelektív konténerben gyűjtik össze ami itt is van Mo-on néhány településen kihelyezve. Ahova tudod a textíliát illetve cipőt is be lehet dobni. De egyébként nem tudom hogy hogyan is zajlik ez igazából.
2013. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem,mondjuk akimosás otthon necces, a lelkiismeretes megcsinálja de biztos van aki nem:) mert jó dolgokat lehet szerezni így,ma is vettem egy Marks&Spencer kardigánt meg egy Next nadrágot 850 ért a ketőt,csak ebbe a mosás dologba gondoltam bele:D
2013. aug. 19. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!