Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 75-80/A-s méretem van, szeretn...

75-80/A-s méretem van, szeretném kb. C-sre feltuningolni ruha alatt. Mivel lehet ekkorát nagyítani? Szivacs szerintem kevés hozzá, de talán még a szilikonbetét is, nem? Az is inkább csak 1 méretet növel. Más megoldást, javaslatot tudtok?

Figyelt kérdés
Esetleg van vastagabb töltetű szilikonbetétes melltartó is? Melyik típusban van a legdúsabb szilikonbetét? Vagy vegyek fel dupla melltartót? :-) Légyszi, segítsetek! 23/L
2009. okt. 29. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Most őszintén minek???Ha pasik miatt csinálod iszonyat ciki ha leveszed.HA meg magad miatt az is csak kamu.Inkább tanuld meg szeretni magad.HA csak jelmez miatt....két zokni:D
2009. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Részint magam miatt. A pasim tudja és ő nem bánja ezt.
2009. okt. 29. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Te 23 évesen komolyan ilyeneken gondolkodsz?:D

Nekem is 80/A mégis örülök neki, nem tömködöm, az mindig látszani fog és szépen szólva szánalmas.

2009. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha csak olyat tudtok írni, mint az első 2 akkor légyszi ne kommentezzetek ide! Köszi!
2009. okt. 29. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Figyelj, ha ez ennyire bánt, akkor szilikon, műtét. De ne légy szánalmas. Ez az. Én pl az arcomat nem szeretem, mégse fogok rá zacsit húzni, mert ez nem így megy.
2009. okt. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

figyelj ha ennyire kitömnéd akármivel is tuti látszana h mű, szval sztem elég lenne egy push up-os melltartó is;)

nekem is 75/A meg valszeg már nem fog nőni :S:(,de én nem tömöm ki semmivel,és így is van jó pár pasi aki döglik értem,szal nem minden a mellméret...az összzképp fontosabb(+ a kisugárzás)

2009. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az intimissimibe lehet kapni olyan szilikont amit be tudsz tenni a melltartódba.Nem beletömködni csak ott lesz a bőrödnél.A barátnőm vett ilyet szerintem nagyon jó.Olyan alakja van,mint amit a mellbe raknak szilikont.
2009. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
vannak elég vastag szivacsbetéttel rendelkező melltartók, én elég gyakran találkozok ilyenekkel, és csodálatos dekoltázst "csinálnak". A méretnél fontosabb, hogy formás legyen:)
2010. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!