Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New yorkerben is van 6 hónap...

New yorkerben is van 6 hónap garancia a fürdőruhákra is? Ruháknál mit takar a garancia? Vissza lehet vinni ha kijött az oldalmerevítő Megnyult az anyag?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak ha meg van a blokk, és nem használtad!
2013. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat b...ki hogy ne használnám ha meg ettem a hiba akkor jön ki ha használod . Kinyult az anyag kb 2 számmál és kijtt oldalt az a merevítő
2013. aug. 23. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene így válaszolnod. Igen, igazságtalan, de amint megveszed, azzal elfogadod azt, hogy csak blokkal és az árcédulával a ruhán tudod csak visszavinni. Használt ruhát már nem vesznek vissza.
2013. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te teljesen másról beszélsz én a GARANCIÁRÓL beszélek!!
2013. aug. 23. 10:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha viselted a fürdőruhát akkor nem viheted vissza egészségügyi okokból.
2013. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyokosok visszavittem és visszakaptam a pénzem. Amúgy komolyan nem fogjatok fel hogy én a garanciáról beazéltem?? Az pedig mindenre van és 6 hónap simán mondták hogy válasszak helyette mást mert az a fürdőruci már nincs vagy visszaadják a pénzt.

Komolyan mi kóze van az egészségügyi oknak a garanciához?? Nem is értem a gondolkodásmódot...

Azt már nem veszi meg újra senki amit gariba visszaviszek azt kidobjak vagy visszaküldik a gyártónak

2013. aug. 23. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!