Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy sima vászoncipőnek mennyi...

Egy sima vászoncipőnek mennyi idő az élettartama? Többi lent!

Figyelt kérdés
Vettem egy sima fekete vászoncipőt, és suliba szeretném hordani mezítláb, 1 héten max 3szor ! Meddig fogja bírni, ha csak mezítláb jártok benne suliba, sehova máshova nem járok benne, suliba is kímélem ?

2013. aug. 24. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem számít, hogy mezítláb hordod. Nekem ilyenem van többféle, sima Tescosak: [link]

Van amelyik már 3 éve megvan, csak elvékonyodott a talpuk, de a talpbetét része mindegyiknek összegyűrődött..

2013. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én kínaiban vettem 1590 ft-ért tegnap, mezítláb hordom, de kb meddig bírja ?
2013. aug. 24. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia mezítlábas:)

hát nekem egy nyarat bírnak ki ezek. Szétszakad a betét simán és elkopik a talp is. Egy nyárra veszek kb. 3 ilyen pár ezer ft-osat, aztán ki kell dobni.

2013. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én még 3 éve vettem a New Yorkerben, akciókor. A bélés már rég kijött, de nincs szétszakadva, kilyukadva, a hátránya annyi, hogy ha világos színe van, sokat kell mosni. Nálam nem okozott ez problémát egyébként :) Idén nyáron mondjuk mezítláb hordtam, azelőtt pedig titokzoknival.
2013. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne várj tőle túl sokat, ezeknek a talpa elég hamar el szokott kopni. Nekem sajnos elég csoszogós járásom van, nyáron felszolgálóként dolgoztam, és egy nap alatt leradíroztam egy kínais 990 forintos vászoncipő talpát a fel-alá mászkálással. Pedig a felsőrészen még egyáltalán nem látszott, hogy hordtam...
2013. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-6 hónap, de érdemes ilyen nagyonpici zoknit venni bele ( ami szinte csak a talpat takarja, nem bokazokni) mert kényelmetlen hosszútávon.
2013. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha izzad a lábad, akkor két hét múlva kuka, mert olyan büdös lesz gondolom. Nem arra vannak kitalálva, hogy mezítláb hordd őket. :D

Amúgy meg ennyi pénzért nem lényegtelen? Tavaszig csak összegyűjtesz egy újra, ha tönkremenne, 2-3 hét múlva meg úgyis el kell rakni, mert felfázol benne, olyan hideg lesz. Mondjuk jövő hétre is esőt meg hideget mond, inkább ne ilyen kis nyári cipőben menj.

Az enyém kb két hónapot volt hordva aktívabban, azon kívül, hogy baromi mocskos, sok baja még nincs, de az tuti, hogy mezítláb fel nem venném. A bélése kezd kicsit szétkopni azért már.

De ha már mindenképp mezítláb akarod hordani, vegyél bele ilyen olcsó talpbetétet, ha elkoszolódik, csak kidobod és kész, 2 ezer forintért kapsz vagy 10párat.

2013. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!