Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap ünneplő ruhához nagyon...

Holnap ünneplő ruhához nagyon gáz lesz ha csizmát veszek?

Figyelt kérdés
az ünneplős magassarkúm tönkrement és más fekete zárt cipőm nincs a csizmán kívül
2013. aug. 25. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem gáz!
2013. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is gáz. Nincs egy topánkád vagy vmi? Amúgy meg vegyél vagy kérj kölcsön.
2013. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A ballagási fotózásunkon egyik csaj,szép fehér ing,egyen nyakkendő,szép,feszülős szonya és BARNA CSIZMA!!Ritka sz.arul nézett ki szegénykém,és mindenki más magassarkúban volt!!Vegyél valami balerinát,vagy magassarkút,mert csizmával nagyon gázz...15/L
2013. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van topánkám meg egy másik magassarkúm is de világos színűek egy fekete szoknyával nagyon csúnyán néznének ki ha úgy mennék mindenki a lábamat bámulná. A csizmám legalább fekete és színben megy a szoknyához.
2013. aug. 25. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
És szted az nem lenne ugyanolyan gáz ilyen időben a csizma? Kérj kölcsön.
2013. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs pénzed venni?A kínaiban 2000-ért van fekete magassarkú,#3.voltam.
2013. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Biztos hogy egy városinak könnyű kölcsönkérni vagy elszaladni a kinaiba olcsó cipőért de én egy tanyaközpontban lakom.

Tegnap vettem észre, hogy az ünneplő cipőm tönkrement darabokban válik le a talpa megragasztani nem lehet már próbáltam.

Holnap kilencre kell mennem ünneplőben fekete alsó fehér felsőrészben a suliba javítóvizsgázni. amúgy pénzem sincs sok, például rendes fehér blúzom vagy ingem sincs ugy oldom meg hogy egy fehér röidujjú felsőre veszek majd egy fekete blézert így ünneplősen néz ki ehhez a fekete szoknya harisnyával meg a csizmámmal.

Azt gondolhatjátok, hogy nem örülök neki ez a csizma egy bélelt téli darab novemberig elő se akartam venni most meg főhetek benne reggel héttől koradélutánig.

2013. aug. 25. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!