Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruházati márkák vannak,...

Milyen ruházati márkák vannak, amelyek nemcsak olcsóak, de jó minőségűek is?

Figyelt kérdés

Igazából már elegem van, mert ha végigmegyek egy plazán, rengeteg kínálat van ruhák terén, de nem elég, hogy drágák, még iszonyat rossz minőségűek is és egy szezonnál tovább nem is bírják. Ráadásul ezek az üzletek teljesen tönkretették a kis butikokat, ahol még lehetett az árnak megfelelő minőséget kapni.

Kérdésem az, hogy tudtok-e olyan márkákat és üzleteket, ahol tényleg jó minőségű és nem túl drága ruhákat lehet kapni?


Pl. Kb öt éve vettem egy Matmazel márkájú nadrágot, ami a napig jó. Csak a cipzárt kellett azóta cserélni rajta, de fazonja és anyaga teljesen jó állapotban megmaradt, pedig sokat hordom. Persze azóta ezt a márkát se találom sehol...:(


2009. okt. 30. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:

A Pláza üzletrengetegében nekem a PIMKIE az a márka ami elfogadható áron árul, tartósan hordható cuccokat. Nekem még 1 Pimkies cuccom sem ment tönkre pedig hordom sokat, a farmerek is jók...


Ami szép és magyar az a Sugarbird, még nyáron vettem egy mélyülepű Dukai Reginás pamutnacit, nagyon jó minőség, de kicsit húzós az ára (9 ezer). Sokba kerül, hogy "celebek" promotálják.


Ha szép cuccokat szeretnél, akkor La Pierre ey nagyon klassz magyar márka, sajnos csak 1 üzletet ismerek, pesten a Moszkva téren van a villamos végállomásánál, többnyire kisebb üzletekben árulják (Mayo stb.).

2009. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!