Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egészséges a válltáska?

Egészséges a válltáska?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves vagyok és divatosan öltözöm. Mindjárt itt az iskola és táska kell. én már nem nagyon akarok hátizsákot hordani, hanem válltáskát, de ne keverjétek össze az oldaltáskával. Szerintetek nem fog ártani a gerincemnek. Olvastam a neten, hogy az oldaltáska nagyon elferdíti a gerincet, mert ugye hosszú a pántja és nagyon lehúz, de ez nekem nem is kellene. Szerintetek a válltáska jo vagy rossz?

2013. aug. 26. 10:39
 1/6 anonim válasza:
Rossz döntés, tudom milyen táskára gondolsz, nem csak a füle hosszával hanem az egyenletlen terheléssel is deformálja a gerincet. A hátizsák viszont tényleg nem való már lányoknak ilyen korban...
2013. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ebben a dillemában vagyok.Most megyek 8.ba ,a hátizsák kicsit gáz,oldaltáskától majdnem gerincferdülésem lett,(megvizsgáltak,magától elmúlt,miután letettem a válltáskát.)kézitáskába nem fér el a cuccom,úgyhogy...Kérdező,a válltáskánál,ilyenre gondoltál? [link]
2013. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem válltáskám van annak ellenére, hogy gerincferdülésem volt már alapból is. Elkezdtem gyógytornára járni, és kb. 1év alatt rendbe jött úgy, hoyg közben válltáskát hordtam végig. Mondjuk soha nem volt nehéz, mert szerencsére sulimban van szekrény ahova betegyem amit nem kell hazavinnem meg soha nem teszek be felesleges dolgokat.
2013. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem teljesen ilyenre, nem oldaltáskára. Valami olyasmire mint pl. egy nagyobb retikul amibe azért sok könyv belefér. Ilyet hordanak pl. a gimisek. Köszönöm az eddigi válaszokat. írjatok még!
2013. aug. 26. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
A derekad fog annyira fájni a válltáskától, hogy csillagokat látsz. Meg árt is.
2013. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok.8.ba még nem olyan gáz a hátitáska,majd gimire jó lesz a retikül...:D
2013. szept. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!