Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek is kibolyhosodi...

Lányok, nektek is kibolyhosodik ott középen a farmer nadrágotok?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mit kezdjek velük, eddig sosem volt ilyen gondom, manapság pedig az összes gatyám vékonyodik és bolyhos 2-3 hordás után ott a combomnál
2013. aug. 27. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért mert összeérnek a combjaid. Sok osztálytársnőmnek emiatt ki is lyukadt egy idő után.
2013. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy nagyok a combjaid és összeérnek,vagy x-lábad van mint nekem -_-" hál'istennek mondjuk nekem nem olyan durva mint anyának.
2013. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kilyukad. A farmerjaim kb.5-6 használatot bírnak ki. Nagyon utálom...
2013. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az összeért combok miatt van. nem lehet mit tenni. A lényeg, hogy olcsó nadrágokat vegyél, mert kb 2 hónapig bí¶ják max, így egy 5ezer forintos nem érné meg,
2013. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért mert összeérnek. Ha csak az utóbbi időben kezdődött, akkor mozogj, és tornázd le a felesleget.


Amúgy nekem nem bolyhosodik ki.

2013. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen lesz, aztán meg kilyukad. Minden nadrágom így megy tönkre. És valóban azért, mert összedörzsölődnek a combjaim, bár nem értem, hogy másoknak miért nem. Vagyis ezek szerint vannak még ilyenek, de egy csomó ismerősömnek pedig nem, pedig nekik is összeér a combjuk... Ehhez annyira azért nem kell kövérnek lenni, elég ha kicsit is x-esebb a lábad...
2013. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is mindig így járok , mivel összeérnek a combjaim. Ez nem attól függ mennyire vagy kövér, pl nekem van egy lány ismerősöm nagyon vékony max 40 kg és nála is mindig kidörzsölődik belül a nadrág.


Én azt tapasztalom hogy az F&F ben vett nadrágjaim bírják a legtovább van ami már 1 éve hordok és semmi baja. (én is nagyot csodálkoztam rajta, de igaz, pedig ilyen 1500 körül vett ,2000 ft nál biztos nem volt több)

Mondjuk van olyan amit itt vettem mégis kidörzsölődött, de tényleg nekem ezek váltak be a legjobban.


Remélem segítettem ! :)

2013. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :) megy a zöld pracli

a lábam az tény h X de az eddig sem volt O :D

2013. aug. 27. 13:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én farmereimnek is ez a sorsa sajnos, bár a jobb minőségűek tovább bírják. A bővebb fazonú vagy más anyagból készült nadrágjaimmal nincs baj, bár sok használat után azokon is látszik, hogy bolyhosodik, de nem lyukadnak ki mint a farmerok. Ne aggódj, ez nem jelenti egyértelműen hogy kövér vagy! Mindenkinek összeér valamennyire a combja, ha csak nem görcs sovány vagy Ó-lábú. Én se érzem magam kövérnek (170 cm, 52 kg) mégis ez lesz a nadrágjaimmal.
2013. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szoktál sokat bicajozni? Suliba, vagy sulin kívül esetleg, mert a bicikli ülés is csinál ilyet.
2013. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!