Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet még valahol jó minőségű,...

Lehet még valahol jó minőségű, EGYSZÍNŰ pólókat (rövid és hosszú ujjút is) venni valahol?

Figyelt kérdés
Sajnos én nem találok sehol. Kínaiban ilyen csicsás, csillogó, mintás felsők vannak. Kisebb boltok drágák, nem engedhetem meg magamnak, hogy 4000 Ft-ot kiadjak egy egyszerű, egyszínű pólóra. Turkálókba meg nincs időm járni, oda úgy érdemes menni, mikor "friss" áru van, amikor én dolgozom, szóval mire odaérek már elkapkodják a jó cuccokat, és csak a selejt marad. :S

2013. aug. 27. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
H&M-ben is láttam nemrég.
2013. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Auchan-ban vettem pár hónapja. 5-6 féle színben volt, tiszta pamut, csinos a fazonja is, nem zsákszerű, szép karcsúsított. 800ft volt.
2013. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

H&M

C&A

Auchan

Tesco


Én ezeken a helyeken láttam már/szoktam látni egyszínű, vagy legalábbis szép, egyszerű pólókat. (pl. "sima" csíkos, kis szolid)

2013. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
: D egy csomó ideig ez volt a problémám!De kb 1hónapja decathlon-ban találtam :D (az ár változó volt de volt amelyiket 800ft-ért vettem :D )
2013. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hol nem lehet venni? h&m, bershka, tezenis, ezekben biztos, és a minőséggel sincs semmi bajom. az árukkal meg főleg nem.
2013. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kisvárosban lakom, szóval nincs sok lehetőségem.

Bershka, tezenis.. nincsenek a környéken. Auchan sem, C&A sem. Decatlone sincs. :S

Tesco és H&M van, oda majd benézek, bár úgy láttam hogy H&M is drága (nekem)..

2013. aug. 27. 14:52
 7/8 anonim ***** válasza:
h&m-ben vettem legutóbb egyszínű pólót, ami nem is annyira egyszerű, egész jó szabása van, és csak 1300ba került asszem.
2013. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Takkoban is jók az egyszínű=basic ruhák:)
2013. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!