Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen Supra cipőt ajánlotok?

Milyen Supra cipőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Supra TK amit tetszik, de haveromnak letört a sarka elég hamar ezért félek bevállalni. A vaider se rossz, a Skytop is tetszik. Vélemény?

2013. aug. 28. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a Skytop-ot nem ajánlon, nekem viszonylag hamar szét ment..


Nekem a Supra TK bejött. Nem tudom hogy csinálta a haverod :D

2013. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amiről nyilatkozni tudok, az a TK Society és a Skytop II. Nekem mindkettő bevált (igaz, hogy nem éjjel-nappali hordás mellett). Ez a kettő szerintem jó. Persze alapvetően attól (is) függ, hogy milyet szeretnél; mert ezeket csak akkor ajánlom, ha szereted az extra magas szárú darabokat :D Letört? Az meg hogy? Bár az illető járásától is sok függ. Ha ilyen nehézkes és hozzá csoszog is, meg húzza a sarkát, akkor lehet baj...
2013. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én semmilyet. nekem is nagyon bejönnek, van is egy, de 1 év se kellett, hogy leváljon a talpa...elmegy a francba, drága szar.
2013. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

skytop 2-őt nézem, csak nem tudom mennyire eredeti, 16ezerért nekem gyanús


[link]

2013. aug. 29. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek mennyire eredetiek? Bízvást állíthatom, hogy semennyire sem, az alakja is teljesen más. Nézz meg kérlek egy eredetit például Garage Store-ban. Tudom, hogy húzós az ára. Vaider sem rossz, az jobb árban is van többnyire...
2013. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon tetszik ajánlom!!! [link] Tudom lehet csak saját ízlésem:D !
2013. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a Supra Tk society a legjobb. Nekem 3 darab van már 4 éve hordom őket de semmi bajuk..
2014. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!