Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek is volt ezzel problémátok?

Nektek is volt ezzel problémátok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és elég változó az öltözködésem. Nagyon tetszenek az elegáns ruhák, magassarkúval, aztán a következő pillanatban inkább már egy sportosabb ruhát vennék fel, vagy egy tök szakadt naciba, bő pólóba szegecses cipőbe mászkálnék és a többi változat. Ez miért van? Végül megfogok tudni állapodni?
2013. aug. 28. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok.Egyik nap tornacsuka,farmerral,szegecses póló,másik nap meg egyberuha meg magassarkú.:D Szerintem ez a korunk miatt van.:D 15/L
2013. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem baj, majd kialakul. egyelőre hordd ami kényelmes épp aznap. :)
2013. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne valakinek mindig ugyanolyan ruhában lennie? Persze idővel kialakul egy adott személyre jellemző stílus, de én még 20 évesen is egyik nap bakancsban, farmerban, lazább pólóban, kockás ingben, másik nap csipkés egyberuhában magassarkúval járok. Ebben nincs semmi probléma.
2013. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!