Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek lehetséges ez igy?

Rockerek lehetséges ez igy?

Figyelt kérdés

elkezdek rockeresen öltözködni meg van a bakancs meg a gatya.De csak ilyesmi pólóim vannak: [link]

ilyesmiket felvehetek a bakancshoz meg gatyámhoz?

vagy mit tegyek?? mit csináljak?

segitsetek!!!!

köszönöm



2013. aug. 28. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:

miért ne lenne jó?

esetleg szerezz pár általad hallgatott zenekar képével, vagy logójával ellátott pólót, vagy sima egyszerű fekete pólót, vagy ami neked tetszik, lényeg, hogy jó érezd magad benne, azt le van .....a ki mit gondol :)

2013. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó az, később legfeljebb vásárolhatsz tényleg zenekaros pólókat. De nem előírás az, hogy egy rocker csak feketében járhat.

Én is rockot hallgatok, de azért nem vagy tetőtől talpig fekete:)


23L

2013. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A rockerségnek pont az a lényege, hogy azt veszel fel amit akarsz, mivelhogy ez az egész belülről fakad. Persze ezt ki is lehet fejezni ruhákkal, de ezeknek a ruháknak nem kell teljesen feketének lenniük. Igen felveheted a pólóidat a bakancsoddal, de egy egyszínű fekete pólóval lehet, hogy jobban mutatna :)
2013. aug. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
vagy esetleg egy bőrmellény rá?
2013. aug. 29. 02:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy a rocker lét egyet jelentene a feketével, sőt. Hogy megy-e együtt, amiket kérdeztél, attól is függ, milyen színű a bakancs és a gatya. Meg kell nézni együtt.
2013. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont az a lényege a rockerségnek, hogy azt veszel fel amit akarsz. Ahogy jól érzed magad. Nem törődni a többiekkel, hogy mit szólnak. Nekem is van bakancsom. Van hogy farmerhez veszem fel, egy sima ingpólóval. Van hogy rövidnadrággal. Nem a ruha teszi a rockert :D

Üdv

F/21

2013. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez így van :)
2013. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!