Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek, miért vagytok a...

Rockerek, miért vagytok a divat ellen?

Figyelt kérdés

"A rockerség a divatellenesség szinonimája." olvastam valahol. Véleményetek szerint miért elítélendő dolog a divat?


Szimpla kíváncsiság, nem provokálni akarok. :)


2013. aug. 1. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem elítélik , max azt, ha mindenki csak majmolja az éppen aktuális divatot és semmi stílusa nincs, csak birka mód megy a többi után.

Bár ezt szerintem nem csak a rockerek, de a legtöbb ember elítéli.:D

Mondjuk ha úgy vesszük, kinek mi a rocker, mert a mai tinik is inkább csak divatból öltözködnek úgy.

2013. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de ne általánosítsunk, hátha valaki megsértődik. :)


Egyébiránt a kőrockerekre gondoltam, akik ízig-vérig azok. Azt hittem, egyértelmű. :)

2013. aug. 1. 13:30
 3/16 anonim ***** válasza:

Én letojom magasról a divatot. /és ennek egyáltalán nincs köze ahhoz, hogy rocker vagyok-e/

Ennek az az oka, hogy én szeretek egyedi lenni egy részt másrészt szerintem sokan azért csinálják, hogy lássák mások, hogy 'kitűnjenek' /Ilyen dolgok a műhaj, műmell és a társai/ pedig ezzel egyáltalán nem fognak.

2013. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nem elítéljük, hanem nem törődünk vele, hogy mi a divat.

az, hogy bizonyos öltözködési elemet átvesznek tőlünk az szemet szúró.


"A rockerség a divatellenesség szinonimája."-ezt ennyiből a punkokra is lehetne mondani...

2013. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
"nem elítéljük, hanem nem törődünk vele" Áh, ééértem! köszönöm. Csak módfelett kíváncsi voltam.
2013. aug. 1. 14:15
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

"Szerintem nem elítélik , max azt, ha mindenki csak majmolja az éppen aktuális divatot és semmi stílusa nincs, csak birka mód megy a többi után."


Ebben az a vicces, hogy a rockerek is ugyan úgy majmolnak valamit. Nem hiszem, hogy minden rockernek magától jutott eszébe a fekete cucc stb.

2013. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Tényleg, már kérdezni akartam


Mit gondoltok arról, hogy maga a rocker "külső" is divat?

Amolyan öltözködési-kódexre gondolok - az íratlan de tudatos szabályokra.

2013. aug. 1. 14:38
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

punk metal es rock. mindharmat hallgatom.

van bakancsom es pogoztam mar.

vannak egyutteses koncertpoloim.

szeretek koncertre jarni uvolteni es tombolni.

DE ugyanugy vasarolok NYer-ben bershkaban h&m ben mint a nemrocker barataim.

akkor en most egy KIBORG vagyok??!!

15L

2013. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
N egen, mi van azokkal, akikben meg van az érzés, a zene iránti vonzalom, és pár dolgot át is vettek öltözködésileg, de nem szeretik magukra aggatni a "rocker" jelzőt, mert mondjuk... mondjuk el akarják kerülni az egy csoporthoz csapódással járó sztereotípiákat?
2013. aug. 1. 15:44
 10/16 anonim ***** válasza:
De az maradandó és nem megy ki a divatból soha :D Az öltözködés csak egy része, annyitól nem lesz senki rocker.
2013. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!