Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16 - 20 éves lányok, nektek...

16 - 20 éves lányok, nektek honnan van pénzetek a sok jó ruhára?

Figyelt kérdés
Tökre rosszul érzem magamat, hogy látom a csajokat flangálni olyan ruhákban, amik nagyon jól néznek ki, és látszik, hogy sokba került (persze nem ez a mérvadó)! :( Engem mindig lenéztek régebben is, hogy milyen csövi cuccokban járok (pl kopott felső, mert legtöbbször másodkézből vannak). Most igazából azokat kérdezem, akik még iskolába járnak (gimi vagy egyetem).
2013. aug. 29. 11:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%

Szerinted?


Anyuci, apuci, idősebb pénzes barát, esetleg diákmunka...

2013. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát én zsebpénzt kapok, abból vásárolhatok ruhákat... :) Ruhára külön nem kapok, így a félretett pénzből vásárolok. Amúgy meg mindig leárazásokon veszek ruhákat, vagy jobb minőségű turiban... Ha pesti vagy, akkor tudok mondani egy szuper "turkálót", ahol sok az új ruha is... :)
2013. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
26%
Anya,apa,nagyi,tata,keresztszülők...stb.Egyébként gyűjthetnél te is egy márkásabb ruhára.pl:farmer.
2013. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
8%

Mit gondolsz kérdező, a lányok miért mindig csak pénzes pasiknak adnak esélyt?

Na, erről ennyit.

2013. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Ne általánosíts már! Én pont NAGY ÍVBEN leszarom,hogy mennyi pénze van egy srácnak, egyszerűen nálam az NEM mérvadó... Szóval ennyit erről... :) 16/L
2013. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs túl sok pénzem ruhára. Inkább csak leárazáskor vásárlok, akkor kicsit többet, és azzal elvagyok. De alapból is kevés ruhám van, sajnálok kidobni egy 10est nadrágra mondjuk. Sosem nézem le az embereket amiatt, hogy mennyiből, és mit hordanak, szerintem ez csak nevelés kérdése. A ku*vákkal pedig ne foglalkozz.

16/L

2013. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
6-nak igaza van... Én sem adnék ki sosem 10000 Ft-ot egy nadrágra... Leárazáskor kell megvenni ezeket, pl.nyáron hosszúgatyát, ősszel, és télen rövidgatyát, mindig így változnak az árak, érdemes figyelgetni :)
2013. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem nincsenek méregdrága ruháim.De azért nem rosszak.Vettem már én is turiban,de vettem már pl. New Yorkerben egy bajuszos felsőt,az nagyon tetszik.És a New Yorker pl. nem is annyira drága szerintem.Az elfogadható kategória.


Meg,vettem már valamit kínaiban is,mégis jól néz ki.

(pl. virágos rövidnaci)


A Cosmosban is vásároltam már,meg C&A-ban.


Amúgy ki lehet fogni olcsóbb helyeken is jókat.

Nekem legtöbbször anyukámék veszik. (De nem veszünk minden héten újat,félre ne érts).Nekem is van pénzem,zsebpénz,de én gyűjtök.

Meg,a turiban is vannak jók.Szerintem akár egy jó turiba is érdemes bemenni.Én is voltam már többször.


Egyébként,én is megnézem hogy a többi csaj hogy néz ki.Bizony látok sok jól öltözöttet.Osztálytársak között is párat,meg egyáltalán.

16/L

2013. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

3-as!


Miből?

Ha nincs nagyi, tata, anya, apa, keresztszülők... vagy csak nem adnak egy fillért sem, mert NINCS nekik sem?


Gondolkodj, kicsi szívem!

A semmiből nincs mit gyűjteni.

2013. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

11:56 vagyok.

Kérdezőnek üzenem,hogy valami megoldás biztos van a problémájára :)

A leárazás tényleg jó ötlet.

Meg vannak magazinokban is vásárlói kuponok,gyakran több üzletbe,nem is olyan rossz kedvezményekkel.Azt is érdemes lenne kipróbálni.Már nem is tudom melyik újságban láttam ilyet.

Egyébként,olcsó online oldalakat nem találtál?

Hátha vannak.

Én ilyen téren csak bizsukat kerestem,szóval nem tudom.

De ha találnék ruhára is,és szeretnéd,akkor el is küldeném.


Mellesleg: már mióta arról beszélünk itt mind hogy "olcsó" , "drága" stb. De az is kérdéses,hogy mennyit szánnál ruhákra?Akkor még a tippeket is lehet szűkíteni.

Pl. max mennyit adnál egy felsőért,vagy valamiért?

2013. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!