Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel holnap este?

Mit vegyek fel holnap este?

Figyelt kérdés

Csak barátnőmmel megyünk kicsit ki a városba szétnézni :) és nem tudom mit vegyek fel hogy ne fázzak és csinos is legyek :P

gondoltam cica naci, farmer szoknyával, balerina valami szép kis felső és bőrkabát ha fáznék vagy nagyon ciki ilyenkor a bőrkabát?? de akkor mit vegyek fel hozzá nincs semmi olyan kabátom ami illene hozzá :/

20L


2013. aug. 29. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szoknya-cicanaci kombinacio evek ota nem divat(max telen). Amugy nem tudjuk, hogy milyen ruhaid vannak, ezert eleg nehez hasznos tanacsot adni. En is holnap este megyek "csavarogni", es en egy hosszu farmernadragot veszel fel ugyanolyan szinu farmer dzsekivel, egy barna csizmaval (ilyesmivel [link] es egy barna toppal+ parducmintas sal
2013. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a baj h nekem nem jönnek be ezek a nyári csizmák akkor jobb lenne inkább farmer balerina és valami felső???
2013. aug. 29. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!