Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek évnyitóra jó...

Szerintetek évnyitóra jó lenne egy fekete térd legging, fehér ing-hátamnál minta van ami úgymond lyukas, egy szép fülbe való és egy szegecses nyaklánc?

Figyelt kérdés

[link] (10.kép, legfelső szín)



[link]



2013. aug. 30. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Nem alkalomhoz illő..ofő tuti be fog szòlni. Ing kell..a blùz se jô..pláne nem pôlò....a tèrd leggings alapbòl gàz.inkàbb hosszù.De ha lehet rendes nadràg vagy szoknya.
2013. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minket anno kivágtak a suliból aznapra, ha nem tudtunk megfelelően felöltözni (ing, szép cipő, szoknya vagy nadrág - nem farmer meg pamut, hanem rendes ünneplős), és nem fogadtak el aznapra igazolást, szóval szerintem gondold meg.
2013. aug. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a fehér ing az ünneplő eleve !
2013. aug. 30. 07:18
 5/12 A kérdező kommentje:
a szoknyát meg utálom nem mindeni szereti el kell fogadni a tanároknak :)
2013. aug. 30. 07:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se jó, akkor ha nem szoknya fekete nadrág-fehér ing, szegecses nyakláncot otthon hagynám, így kicsit igényesebb lenne az öltözék..
2013. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem évnyitóra való. Évente azt a pár alkalmat ki lehet bírni, amikor normálisan fel kell öltözni.

Ha nincs szabály rá, akkor nem kötelező szoknyát húzni, de azért egy normális és elegáns nadrág a minimum, meg egy nem buliba való és testvillantós ing.

Így elképzelve az jutna eszembe, hogy a tegnapi buliról tévedtél oda, és az se tűnt fel, hogy a szoknyádat elfelejtetted félúton.

2013. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A fehér ELEGÁNS ing kell évnyitóra. Nem ez a csicsás-lyukas szar, amit fel szándékozol venni. Az egy dolog, hogy a szoknyát nem szereted, de leggingsben akkor sem illik menni. Vegyél fel akkor inkább egy könnyű anyagú, elegáns fekete nadrágot, azzal senkinek nincs baja. Én a szegecses nyakláncot is hanyagolnám, de ha az annyira hozzátartozik a stílusodhoz, akkor egye fene. Sz még belefér.
2013. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

az ing nem olyan "lyukas" ;) csak úgy fogalmaztam meg

a nadrágot azt lecserélem majd :)

a szegecses nyaklánc meg alig rajta valami ilyen gyémántos(képen)

2013. aug. 30. 13:29
 10/12 anonim ***** válasza:
nem épp alkalomhoz illő...
2013. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!