Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyedi póló készítése esetén...

Egyedi póló készítése esetén melyik a jobb: OnlinePolo, Letmicro Designer, vagy Pólómánia?

Figyelt kérdés
Egyedi pólót szeretnék tervezni, minta és minden elképzelés megvan, a kérdés csupán annyi lenne, hogy hol készíttessem. A Pólómánia talán a legdrágább, bár egy minta esetén az sem vészes, és úgy hallottam, annak a legjobb a minősége. Igaz ez? Vagy a másik kettő is jó? Minőség alatt magát a pólót, annak moshatóságát, illetve a minta nyomtatási minőségét értem. Ha valakinek bármelyikkel kapcsolatban van tapasztalata, akkor várom válaszát!

#póló #póló készítés #pólótervezés #egyedi póló készítése
2013. aug. 30. 23:23
 1/7 anonim válasza:
Én is ezen gondolkodom! A pólómániától már egyszer rendeltem, és a póló mintája (általam beküldött kép volt) totál kikopott egy-két mosás után! Emiatt, meg az éra miatt, inkább rendelnék a letmicrotól mert az olcsóbb, viszont még nem hallottam róla semmit...
2013. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Én rendeltem már a Letmicronál nem is egyszer, én meg vagyok vele elégedve. Kb két hónapja van meg a póló, többször lett mosva ugye, de nem kopott még egyáltalán és pont olyan, amilyennek képzeltem és igyekeztem tervezni. Bögrét is terveztem és rendeltem ott úgy fél éve, hát az is nagyon jól néz ki, az is pont az elképzelt lett, szóval én merem ajánlani a Letmicrot, ha még nem késő:)
2013. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
letmicro!
2014. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Letmicro!
2015. márc. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Letmicro!Mondjuk nekem 2-3 napja van meg és a kép amit rányomtattattam mintha kezdene lefoszlani róla majd mosásnál még megnézem szóval nem tudom!!!
2015. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha kettő-három nap múlva véletlen lejönne a minta vagy nagyot veszítene az eredeti színéből, azonnal jelezzétek a letmicronak, mert becsületesen kicserélik.
2015. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 alcapone386 válasza:
Én onlinepolo-ra eszköszöm. 2 éves pólóm még mindig hordható. Legénybúcsúra is velük csináltattam. Egyedi árat adtak. Közvetlen a póló anyagára nyomtatnak.
2018. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!