Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan és mivel hordjam a...

Hogyan és mivel hordjam a farmeringem? (L)

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen a farmerigem, azt gondoltam hogy sötétkék csőszárú nadrággal venném fel. De nem tudom, hogy betűrve vagy kiengedve, vagy kigombolva és alá vennék egy felsőt. Csak azt nem tudom hogy milyen szinűt. Passzosat vagy ne?

Szürke cipővel venném fel.

18L



2013. aug. 30. 23:26
 1/6 anonim válasza:
48%
Szerintem ne farmer nadraggal vedd fel, mert az már nagyon farmer úgy össz vissz. Szűk poloval kigombolva simán jó felturve az ujja de ha meg begombolod szerint beturve. Úgy van benne extra.
2013. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán farmernadrág, csak annyi h sötét kék. Akkor milyen nadrággal vegyem fel? És milyen színű póló?
2013. aug. 30. 23:38
 3/6 anonim válasza:
100%
Attól függ hogy világos vagy sötét farmer az anyaga. Ha világos akkor az a sötétebb csogatya megfelelő. De ha sötétebb színű az ing akkor én egy fehér nadrággál vagy mindenképpen világos alsoval venném fel.
2013. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha takarja a feneked a farmering, akkor egy fekete leggingel jól néz ki:) kigombolva a farmering, alá pedig egy fehér passzos felső :)
2013. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ívy1 ***** válasza:
Szerintem fekete cicanadrággal nagyon jól nézne ki,és valami magasabb sarkú cipővel.
2013. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző: de csak akkor, ha leér legalább fenékig.
2013. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!