Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van apró lyuk a márkás...

Miért van apró lyuk a márkás pólóimon? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Nike és egy Puma pólóm a nike 8 hónapja van meg a puma 4 hónapja. Az nike-nak a hasi részén van egy gombostűfejnyi lyuk, a pumának a vállán egy ugyanakkora lyuk. Ez mitől van? Nagyon vigyáztam rá, max kéthetente egyszer vettem fel, nem akadtam bele hegyes éles tárgyakba és a mosás is rendeltetészerűen zajlik. Ezzel mit lehet kezdeni? Nem feltűnő de engem zavar. Előre is köszi az értel es válaszokat!

2013. aug. 31. 21:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és mindkettő eredeti!
2013. aug. 31. 21:28
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez van csomó pólómmal :/
2013. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A mosógépben beleakadhatott valami mondjuk egy melltartókapocs, vagy pánt, nadrág cipzárja, stb. Vagy akár hordás közben is bármi, attól, hogy nem vetted észre.

A hasnál pedig általában az övek szokták kilyukasztani.

De nem hiszem, hogy akkora tragédia lenne, attól még hordható, nem? Attól hogy megfizetsz egy márkanevet még nem lesz mindent kibíró a ruha sajnos. :D

2013. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen lehet, hogy a mosógépben lyukadt ki csak azért bosszantó, hogy 5-7 ezer forintot kiadsz egy pólóért ami ugyanúgy kilyukad mint egy kínai.
2013. aug. 31. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Molylepke?
2013. szept. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ellen "védekezünk" a szekrénybe és pl kabátnál vagy más ruháknál nem tapasztalom csak a pólóknál.
2013. szept. 1. 00:48
 7/7 anonim válasza:
Tönkre mennek nekem is hamar szerintem moly. Ha a márkáért fizetek, a minòseg egyébként sem biztos hogy jobb. Egy polo nem tul komplikalt dolog sztem.
2014. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!