Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a szűkebb...

Mi a véleményetek a szűkebb férfi farmernadrágokról? (kép)

Figyelt kérdés

Lányok válaszát várom arról, hogy hogyan viszonyulnak a képen látható farmernadrágokhoz. Leginkább a világosabb színűről érdekelne a véleményetek, mert az még nem az enyém.

Indoklás esetén jár a zöld kéz :)


[link]



2013. szept. 1. 00:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

szerintem jól áll neked, és jó a stílusod is, de egyetértek az első válaszolóval, a világos nadrág egy kicsit tényleg lányosabb, a sötét viszont nagyon tetszik:)


16/L

2013. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Mind a kettő jól áll, de a sötétebb tényleg jobb!

17/L

2013. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Azért örülök, hogy akad akinek tetszik :)
2013. szept. 1. 13:41
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a vilagos pont jol all a vekonyabb szalkasabb alkaton is ( mint a tied), hiszen a sotet szinek optikailag vekonyitanak, igy a vilagos az ellenkezojet teszi. En vmi jo szines polot valasztanek hozza ( sotetket, piros, sarga ki mit szeret).
2013. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Szerintem jól néznek ki.

De az első tényleg kicsit lányosabb szóval ha már veszel akkor a feketét!:D

2013. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszi a fekete az saját, abban mentem az üzletbe, csak az is szűkebb szóval illett a kérdésemhez :) Ment a zöldkéz attól függetlenül, hogy egyeseknek nem nyerte el a tetszését :D
2013. szept. 1. 16:10
 17/23 anonim ***** válasza:
Elölről, oldalról nagyon vagány, és jól néz ki, kár hogy hátulról nincs kép. :) Ha ugyanígy feszül a fenekeden is, akkor rendben van, de ha lóg a seggeden, akkor gáz.
2013. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Direkt az alacsonyabb derekúakat szeretem, mert ha nincsen felhúzva köldökig akkor sem lóg az ülepe, de ez soha nem fog úgy feszülni mint egy női gatya, mert a férfi anatómiából kifolyólag igénylünk egy kis plusz helyet ott lent :)
2013. szept. 1. 17:56
 19/23 anonim ***** válasza:

"a férfi anatómiából kifolyólag igénylünk egy kis plusz helyet ott lent :)"


Ez tiszta sor, helyesbítek:

arra gondoltam, ha nem is feszül annyira, azért rásimuljon. :) Ne kelljen kétszer seggbe rúgni ahhoz, hogy egyszer a seggedhez érjen a gatya! :) Szóval a fenék formáját kiadja. :)

2013. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszi a szemléletes fogalmazást :D A megfelelő méret kiválasztása szerintem megoldást kínál a problémára :)
2013. szept. 1. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!