Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hipsterek: hogyan sminkelik...

~zsozso~ kérdése:

Hipsterek: hogyan sminkelik magukat? Mien zeneket szeretnek? Mien ruhakat hordanak? Hogyan toltik a minden napokat? Mit csinalnak szabad idejukben? Okosak vagy inkabb butabbak?

Figyelt kérdés
Minden erdekelne ami a hipster. Nem tudom h az vagyok e mert mindenki ezt mondja....
2013. szept. 1. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A hipster az USÁ-ban, Nyugat-Európában azt a 20-30 év közötti fiatalt jelenti, aki elítél mindent ami mainstream divat: naphosszat turkálóka jár hogy egyedi ruhadarabokat és kiegészítőket beszerezzen, elvont, experimentális irodalmat olvas és eszmét cserél egész nap, retro biciklivel jár, lusta és direkt elhúzza a felsőfokú tanulmányait, miközben a szüleivel tartatja el magát, vegetáriánus és tévénézés helyett retro rádiókészülőkből retro rádióállomásokat hallgat, retro zenét hallgat (elsősorban Joy Divisiont és a Smith-t). E közben viszont ugyanúgy elektronikus kütyü mániás mint a "normális", nem hipster fiatalok: iPodokat, iPhone-okat gyűjtenek, és egész nap tumblr-ozonak. Ebben rejlik az ellentmondásosságuk: mert mások, retrók, különlegesek akarnak lenni, akik úgy tűnik, hogy nem foglalkoznak az anyagias világgal, visszavágyódnak a retro világba, de eközben a legnagyobb divatfüggők, anyagiasok, méregdrága-kütyü függők, és mindezeket úgy szerzik be, hogy nem dolgoznak meg értük. Ezért utálják őket annyian.

Itthon persze nagyon kevés olyan család van akinek a gyerekei megengedheti a hipster-életmódot, de tőlünk nyugatabbra virágzik ez a divat, mert nagyon sok szülő megteheti anyagilag, hogy szponzorálja a lusta, divatfüggő és pénz szóró kislányát, kisfiát.

2013. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok hipszter, de úgy vettem észre, hogy a szemüket nem nagyon sminkelik, max. egy kis spirál, a szájukon piros/vöröses rúzs szokott lenni + pirosító az arcra... Ruhák, hát... ilyen nagy, lógós pulcsik meg cicanacik, esetleg bőrdzseki + ray ban...
2013. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nagyon minimális smink kis spirál alapozó és esetleg egy vékony tús vonal enyhe rúzs. Piros vagy Bordó. Zene: Artic Monkeys. Joy-Division. The Beatles. Pink Floyd. Lorde. Lana Del Ray. Tom odell. RUHA: farmer dzseki, kerek napszemüveg, sok kar ékszer, vans vagy convers cipő télen barana bakancs vagy fekete csizma. Egyszerű poló pulcsi. Kávéznak zenét hallgatnak olvassnak tumbliznak teáznak filmet nézznek gitároznak. Inteligensebb fajta.
2014. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!