Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire jó ez az Elegáns...

Mennyire jó ez az Elegáns férfi összeállítás?

Figyelt kérdés

Barna nadrág, Barna Cipő, Fekete Zakó. Az ing és a cipő a kérdés. Sötétkék vagy sötét lila ing illene hozzá? Illetve fekete vagy barna cipő?


Hasonló összeállítás, mint itt: [link]

A nadrág az színben ilyen!


A zakó ez lenne: [link]


Ingre ilyesmi színre gondoltam: [link]


vagy


[link]


Szóval ez a dolog érdekelne. Milyen cipő és milyen ing lenne a jobb?

Vagy ez az összeállítás felejtős, mert nem megy egymáshoz semmi sem? Bár kicsit az is a cél, hogy új legyen, trendy, de elegáns!



2013. szept. 1. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocs,de szerintem nagyon nem nyerő.

20L

2013. szept. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejön. Sztem a cipőd legyen fekete, a zakóhoz párosítva, az ing pedig a kék, de jobb lenne egy másik szín, hogy ne olvadjon a farmerbe. A lila azért nem jó, mert hát... nem túl férfias, szerintem. De ahogy gondolod.

20/L

2013. szept. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A barna az egyetlen szín amivel a fekete nem néz ki túl jól. A második összeállításnál az a mustárbarna nadrág az jó feketével, de nekem már ami a harmadikon van az nem tetszik. Ha a nadrág barna, akkor a cipő szerintem ne legyen, az inkább a zakóhoz menjen. Bár egy ilyen világosbarna nadrág jól néz ki egy sötétbarna cipővel.

szerintem ez a két ing amit linkeltél nagyon rikító (még magában is, ezzel az összeállítással pláne). Az sem mindegy, hogy a cipő fazonja milyen, szerintem a linken az első kettő rémes, a harmadik nem rossz.

De nagyjából rendben van szerintem az elképzelésed, egy ilyesmi színű inggel tetszene:

[link]

2013. szept. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, ilyesmi inget szeretném, mint amit a 3. válaszoló Link-elt!

Az összeállítás pedig az én első linkemen a 2. variáció, azaz a mustárbarna nadrág!


Szóval akkor a Kék ing megvan, a cipőt pedig a zakóhoz vegyem, és fekete legyen?!


Köszönöm!

2013. szept. 2. 08:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Igen, én is azt javaslom, hogy ha a zakó fekete, akkor a cipő is az legyen! A kék ing is jó választás, de szerintem lehetne világosabb is, a barnához nagyon jól megy szerintem a világoskék ing.

Nekem nagy kedvenceim az olyan egyszínű vagy csíkos ingek, aminek csak a gallérja fehér, ezek nagyon nagyon jók és menne az összeállitáshoz!

2013. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem tetszik a zakód a könyökénél azokkal a fehér "Foltokkal" az egyáltalán nem kellene oda


sötékék ing :)


és inkább fekete cipő, a fekete zakó miatt...

2013. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a barna cipő is jó lesz hozzá, de az ingben én a kéket mondom.

Egy Vans cipő menne hozzá.

pl. egy ilyen :

[link]

2013. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!