Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik nektek ez a cipő?

Tetszik nektek ez a cipő?

Figyelt kérdés

[link]


Kékbe? Nem túl fiús egy lánynak?



2013. szept. 2. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Nekem annyira nem tetszik de ha Neked tetszik akkor jó!

Ha megy a stílusodhoz akkor oks!remélemkapokegyzöldkezet!

2013. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Jól néz ki, és ha neked tetszik, akkor hord bátran.
2013. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz cipo, de nekem nem tetszik ezekben a szinvariaciokban. Ha lenne egy ilyen cipom mas szinekben akkor valoszinuleg hordanam. Szerintem nem nagyon fius, lattam mar fiusabb cipket is lanyokon. Ha tetszik akkor nyugodtan vedd meg es viseld egeszseggel! ;)

15\L

2013. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, érdekes az eleje, tetszik ez a megoldás. De a magas szár nekem nem bejövős, máson viszont jól néz ki. :)
2013. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

1. Én mindenkit felpontoztam, nem tudom mért ennyi % neked.:/

Nekem végül is tetszik, csak kicsit fura az eleje. Szeretem a magas szárúakat úgyhogy az nem gond. Amúgy úgy kaptam. Külföldről hozták, biztos drága lehetett (hisz Lacoste :D), úgyhogy csak merném nem hordani.:DD

2013. szept. 2. 17:12
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy van ilyen színekbe is:

[link]


A sárga-fehér egész jól néz ki, csak nem cipőben.:D Nem tudnék elképzelni magamon egy sárga cipőt.

2013. szept. 2. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!