Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kapok elegánsabb koktélruh...

Hol kapok elegánsabb koktélruhát molett testemre?

Figyelt kérdés
Ma körülnéztem a westendben, tele van boltokkal, de hiba volt mert nem kaptam magamra ruhát. Kb 46os lenne a jó méret, de 42nél nagyobb ruha nem volt, csak borzalmas kivitelezésben. Internetet végig böngésztem, csak webshopokat találtam ami nem jó, mert nem merek rendelni. Aki vásárolt ilyen ruhát, az nem tudna ajánlani nekem boltot Budapesten? Lehetőleg ne horror árakon, és ne kölcsönzőt. Fele királyságomat oda adom ha megtalálnám a boltot, ahol kapok ruhát. :(
2013. szept. 2. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg varrass. Az olyan lesz mint amilyet szeretnél, olyan színben és olyan összetételű anyaggal. Nem kell kompromisszumot kötni.
2013. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A varratás nem rossz ötlet, és nem is drága.


Amúgy a C&A-ban sem volt? Ott mindig vannak nagyobb méretek, és elegánsak is...

2013. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg nézd meg a Sever-t ha van arra felé, nálunk Miskolcon a Sever felső emeletén az elegáns részlegen jó árban jó minőségű ruhákat árulnak.
2013. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, Hádában nézz szét, én már találtam több koktélruhát, 160 cm és 100 kg vagyok.
2013. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó.. igen. 46os a méretem. Puff. Kicsit hurkás vagyok, van úszógumim és bazi nagy melleim. A 44es ruha j9 volt rám, de a 85D-s melleimre nem. A 42es gumis ruha meg nagy volt. Ezért gondolom hogy a 46os pont jó lenne. 167 centi vagyok és 83 kg. Nehogy már ne érdemeljem meg az elegáns ruhát. Rohadt keményen dolgoztam meg ezért a súlyért és igenis normálisan tudok öltözködni és igenis lehet csinosan is ezt tenni. Oké. Voltam 70 kg is, de eleve olyan az alkatom hogy egy 40es ruha nem jön rám. Lehetek 60 kg is.. Szülni 103 kgval mentem. Egy éve. Most itt tartok. Ez van. Bocs ha valakinek ez nem tetszik.


Kérlek a kérdésre válaszoljatok. Varratni nincs már időm sajnos. :(

2013. szept. 2. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Én is miskolci vagyok így csak a severt mondhatom.
2013. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
25%
Mérd le magad mindenhol, aztán próbálj a neten rendelni. Mielőtt megrendeled telefonon beszélj az eladóval, nézze meg a pontos méreteket. Próbáld meg, hátHa sikerül.
2013. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!