Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turizósok! Mindig stimmel a...

Turizósok! Mindig stimmel a méret, a szín, meg nektek előnyös fazonú és még nem is kopott az a ruha amit megvesztek?

Figyelt kérdés

Vagy ha valami már egész jó, akkor azt is megveszitek?

Milyen gyakran turiztok és milyen gyakran vásároltok?


2013. szept. 3. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
csak ami fazonra, méretre is jó és ami nagyon tetszik azt veszem meg. havonta 1-2 alkalommal térek be turkálókba.
2013. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Még annyi kérdésem lenne, hogy vállfás vagy turizós helyről van szó? Mert az árak elég eltérőek és befolyásolja hogy mit és mennyit vesz belőle az ember...

2013. szept. 3. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én a vállfásakat jobban szeretem, rendezettebbek, de ettől függetlenül járok kilós turiba is. a kilós, attól függ melyikbe megyek, mert itt felénk van abból is drága, általában olcsóbb, de van olcsó vállfás turi is.

pl:. Second Hand-vállfás turi olcsó, de az itteni Háda ami szintén vállfás turi drága, az Angex turkálóval együtt, ami szintén vállfás.

2013. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hádába járok és csak a darabásrasba (vállfás). Én kizárólag csak olyat ruhát veszek onnan, ami méretre, fazonra és minőségre is megfelel és újszerűnek látszik. Ami agyon van használva, kopott, koszos, kinyúlt nem veszem meg. Az se veszem meg, ami méretre jó lenne, de fazonra vagy színre nem tetszik. Havonta 4-5 alkalommal nézek be a turiba és kb minden 5. alkalommal találok magamnak ruhát.
2013. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!