Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel a...

Milyen ruhát vegyek fel a szülinapomra?

Figyelt kérdés

Légyzssi ne azt mondjátokm, hogy kényelmeset vagy ilyesmi hanem konkrétan :D pl.szoknya vagy ruha, milyen stílus, stb.

nekem gőőzöm nincs mi állna jól rajtam



2013. szept. 4. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, benti helységben, vagy szabadba lesz tartva?

Időjárás függvénye is. Még is mit fogtok csinálni, kell a sok mozgás stb. Ha konkrétat tudsz leírni, akkor szívesen segítek :))

2013. szept. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy diszkóba lesz megtartva :D ott bent elég meleg lesz :D és 14 leszek
2013. szept. 5. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Még nem vagy 14 és már discoba jársz. Gratulálok.

Amúgy egybe ruhákat célszerű felvenni hogy milyen stílus döntsd el te, elvégre te tudod mi az ami neked tetszik.

Ha annyira kényelmesen akarsz lenni akkor ne vegyél fel semmit hanem légy meztelen.

2013. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor réteges öltözetet javaslok, mert ott meleged lesz a tánc miatt, de oda- és hazamenet azért hűvös lesz.

Ajánlok valami szép topánkát, balerina cipőt, ahhoz cicanadrág/vagy feszülős farmer nadrág vastag övvel, csőtop hozzá, ami flitteres, vagy csillámos, vagy egy színű topp, de valami hosszabb nyaklánccal dobd fel :-)

és akkor erre rá tudsz venni egy pulóvert/kardigánt meg egy kis kabátkát, ha mentek haza :-) Ameddig meg ott vagytok leteszed a ruhatárba. Kis táskával menj, ne a zsebedbe tedd a telefont, mert könnyen kiejtheted mozgás közben, a táskába viszont jó helyen lesz.

A hajad nem tudom meddig ér, én azt javaslom, hogy laza hullámokat tegyél bele, egyszerű, de nagyszerű. :-)

2013. szept. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Végre egy hasznos válasz :D
2013. szept. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!