Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vesztek fel ha bulizni...

Mit vesztek fel ha bulizni mentek?

Figyelt kérdés

Disco-ra gondolok. 1000éve nem voltam már bulizni, ti miben szoktatok menni? Azt hiszem szabadtéri buli lesz, de ennek még utána kell járnom. :)

Nem akarok miniruhába, tűsarkúba menni. Az nem én vagyok.

Nemsok ruha van itt nálam, mert nem itt lakom, de van egy ilyesmi felsőm, csak sötétkék és az ujját fel lehet hajtani háromnegyedesre:

[link]

Ehhez választhatok egy világos vajszínű nadrágot, vagy egy feketét. A világos szaggatott farmer gondolom nem játszik. :D

Cipőnek pedig balerinacipőre gondoltam.

Ha pedig tényleg szabadtéri a buli akkor megpróbálok valahonnan szerezni egy fekete blézert.

Mi a véleményetek? Ti mibe mennétek?

25N



2013. szept. 5. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó. én mindenképp egy hosszúnadrágban és olyan felsőben mennék, ami illik a buliba(ha koncert elég egy lazább felső, ha elegánsabb akkor meg valami csillogósabb) emellé egy vékony kabát vagy blézer, ha hűvös lenne.
2013. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem bántásból, de ha már eldöntötted, minek kérdezed meg?Egyébként szerintem tök csini leszel! :)
2013. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó így, esetleg feldobhatod valami ékszerrel, de mondjuk a balerinát meggondolnám, ha kényesebb akkor inkább ne abba menj.
2013. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!