Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi van akkor ha nem akarok...

Mi van akkor ha nem akarok SWAG lenni?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

Nagyon szeretem a buggyos/ülepes/melegítő nadrágokat, a nagy/lógós pólókat, a deszkás/edző cipőket, a pulcsikat és a sapit. (imádom a hiphop zenét, táncot. Én is táncolok)


De tetszenek a színes, feltűnő ruhák is (felső, nadrág, dzseki stb.)

Eddig még csak gyűjtöm az ilyen ruhákat(egy ideje), és azt terveztem, h nemsokára elkezdek úgy öltözködni ahogy szeretek. /ami ugye feltűnő, de nem érdekel ki mit mond/

Viszont most nézem a neten, hogy minden tele van azzal, h milyen gáz ez a SWAG-es cucc. És azok a ruhák amiket szerettem vna hordani szinte mindről azt mondanák, h SWAG stílus. De én egyáltalán nem akarom h azt higgyék, h SWAG vagyok. Tök hülyeségnek tartom ezt az egészet, h valaki azért vesz fullcap sapkát(nekem pl.nincsen), mert hogy igazi SWAG legyen. Az ülepes gatyát amúgy is sokan utálják, de én azokat szeretem hordani a legjobban. Szval szerintetek mitévő legyek? Végül is nem érdekel , h mit szólnak, de azért nem lehetne valahogy kiküszöbölni, h ugyanolyan SWAG-nek nézzenek, mint a többi ilyen stílusú lányt?



2013. szept. 5. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel egy Nem vagyok SWAG feliratú pólót :DDD
2013. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :D

De komolyan. Nem cigizek, nem járok bulikba, nem pasizok össze vissza...csak imádom a hiphopot, és szeretnék már magamnak egy saját stílust kialakítani. De így..

Bár lehet, h nem kéne h érdekeljen..

2013. szept. 5. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, öltözz úgy ahogy tetszik. Én mindig is rockosan öltözködtem, a nagy emo-korszakban mindenki leemósozott, és azt hitték vagdosom magam. De kit érdekelnek mások?
2013. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél YOLO.
2013. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Paradox.
2013. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ne érdekeljen mások véleménye szard le én is ezt teszem és tökéletesen érzem magam a bőrömben ^^ ne az érdekeljen mások mit gondolnak hanem az hogy te boldog légy ennyi nem nehéz :)
2013. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ja ez paradoxon :D

Am felejtsétek már el lányok ezeket az ülepes gatyákat, mert nem nőies! prosztó...

2013. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!