Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tehetek ezzel a farmernadr...

Mit tehetek ezzel a farmernadragommal, hogy hordhassam?

Figyelt kérdés

Van egy nadragom ami szep, jol is all rajtam, de kiment a szine. Kifeheredett fejul a bal combomnal es lejebb pedig keletkezett par potty. Nem pecsetek! Nem nez ki veszesen, de igy nem tudom hordani.

A masik kerdesem az, hogy kezdhetnek-e valamit olyan farmerekkel amik horhatatlanok? Pl egyesek fuzeteket vonnak be farmer anyaggal. Tippekre lenne szuksegem.

Elore is koszonom a hasznos valaszokat!

15\L



2013. szept. 5. 21:09
 1/7 acelsziv ***** válasza:

A nadrágot be lehet festeni.

Mi az, hogy hordhatatlan farmer? Mitől lenne hordhatatlan?

2013. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne hordhatatlan? Sokan direkt fehérítik a farmerjüket. Ennyi pénze van a szüleidnek, hogy ezért eldobsz egy jó nadrágot?
2013. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vagy hipózd ki, vagy batikold be, vagy csak simán fesd be textilfestékkel.

ha méretre jó, meg fazonra is, csak ennyi "szépséghibája" van, akkor kár lenne érte.

kötözd össze, rakj egy lavórba vizet, mellé egy kis hipót és tök jó farmered lesz pár órán belül. így egy márványos, érdekes mintát fogsz kapni.

2013. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amik meg szerinted hordhatatlan, abból én a helyedben táskát varrnék, vagy valami kis szütyőt.
2013. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
esetleg vágd el rövidnacinak,és az alját rojtozd be,az úgy szerintem jól néz ki,bár már vége a nyárnak
2013. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Az egyik nadragom azert hordhatatlan, mert pont a fenekemnel szakadt el es eleg nagy helyen...

2013. szept. 6. 09:12
 7/7 acelsziv ***** válasza:
Foltozd meg és otthon még jó lesz :)
2013. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!