Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen hosszú...

Szerintetek milyen hosszú kell hogy legyen egy férfi öv?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúk véleményére vagyok kiváncsi de hölgyek is írhatnak. Viszont mindenképpen férfi övről legyen szó. Kort és nemet írj légyszi.


Én a magam részéről azt szeretem ha a nadrág második bújtatójáig majdnem elér és egy mozgatható bújtatóval rögzítem a nadrág első és második bújtatója között.


Illetve azt nem teljesen értem mi értelme van az övön levő fix bújtatónak rögtön a csatnál hiszen az úgysem fog semmit mert rögtön ott van mögötte a nadrág bújtatója. Tehát szerintem ez felesleges és nekem útban van.


Ti hogy vagytok ezekkel?


2013. szept. 6. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha pont jó rám, és nem hosszabb. Tehát a csat után bőven elég 10-12cm plussz. Ekkor az első nadrágbújtatóig elér, és így jó. Nem szeretem ha a második bújtatóig, vagy azon is túlér.
2014. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!