Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Latex cica nacit, Ti felvennét...

Latex cica nacit, Ti felvennétek önmagában, vagy csak szoknyával? Szerintetek ciki csak úgy magában felvenni? , túl kirívó?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hosszított felsővel, ami azért a fenekedet takarja felveheted. De úgy önmagában... Max bulizni..:)
2009. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
buliba én felvenném csak magában, de azért suliba, melóba, napközben hosszított felsővel :)
2009. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Max. buliba! és csakis olyan hosszúságú felsővel, ami rendesen takarja a feneket. Esetleg valami miniszoknyával. De ez a legutolsó eshetőség, nem is fogok venni ilyet, annyira plasztik egyenruha, minden lányon az van, és ugyanúgy. Mondjuk nem is lehet nagyon túlvariálni... Hétköznapra semmiképp, suliba, munkahelyre legkevésbé sem.
2009. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
ez a halálom...a cicagatya magában,hosszított felső nélkül hogy néz ki?:S
2009. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Most divat felvenni rövid derekú felsővel is. Max rakj a derekadra hozzá egy vastag övet. Inkább party öltözett, de sztem nagyon dögös!!!
2009. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat;)
2009. nov. 3. 20:16
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
suliban egyre többen hordják hosszú felső nélkül és tökjól néz ki...
2009. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
attól függ hogy mennyire vagy csinos, szerintem önmagában felvenni csak azoknak kellene felvenni akinek olyan az alakja mini szoknyával persze más. de te tudod.
2009. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Tokéletes alak kell hozzá.Ha ezt egy kis onkritikával nem így látod, akkor vegyél hozzá egy hosszú blúzt vagy valami mást, ami eltakarja az alakod hibáját. Inkább mintha a kornyezeted azon szorakozna, hogy mekkora a feneked vagy a combod.
2009. nov. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

167 cm 55 kg vagyok:D Szóval az alakommal nem hiszem, hogy gondok lennének:P

Köszi a válaszokat!;)

2009. nov. 10. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!