Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete zakó, csíkos nadrággal...

Fekete zakó, csíkos nadrággal mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos az öltönyöm nadrág része több helyen is elszakadt, ezért kénytelen vagyok a nadrág részét lecserélni.


Csak az a baj, hogy a fekete zakóhoz csak egy csíkozott nadrágom van. A csíkjai nem világosak, nem ütnek el nagyon az alap fekete színétől. Egyébként baromi jó kis nadrág, kényelmes, még az érettségiről maradt meg.


Nagyon gáz szerintetek? Állásinterjú(k)ra mennék benne.

Mennyire lehet ez feltűnő? A többi része stimmel a dolognak, fekete cipő, zokni, szép, kék ing, nyakkendő.


Sajnos venni nem tudok. Illetve, ha kínaiban lenne valami egyszerű, fekete nadrág, csak sajnos nem tudom milyen árban mozoghat ez.


Köszönöm véleményetek!


2013. szept. 9. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de szerintem ez egyáltalán nem ebbe a témába illik. Írd át a Szépség és Divat kategóriába!

Amúgy meg linkelj be egy képet a nadrágról, lehetőleg úgy ahogy rajtad van, mert így hogy csak annyit tudunk róla, hogy csíkos, meg hogy "a színek nem ütnek el annyira egymástól"-elég nehéz megmondani.

2013. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]


Sajnos a képek nem adják vissza a színeket jól. Élőben nem tűnik ennyire különbözőnek a két szín. Pláne, ha mozgásban van.

2013. szept. 9. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem gáz! Nyugottan felveheted!
2013. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!