Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy legyek szexi 46-os mérettel?

Hogy legyek szexi 46-os mérettel?

Figyelt kérdés

19 éves elsős egyetemista vagyok. Annyira szeretnék jól kinézni, nőiesen öltözködni, de mindig úgy vagyok vele, hogy maradok a fekete farmer- bő póló/pulcsi kombónál, mert abban legalább nem látszanak a hurkáim, legszívesebben elrejteném magam :(

Viszont szeretném, ha a srácok észrevennének és nem csak úgy tekintenének rám, mint egy kedves lányra, akivel jól lehet beszélgetni óra előtt és ennyi.

Kérlek a fogyj le megszólalásokat hanyagoljátok, nagyon sokszor próbáltam lefogyni, nem ment, most újra belekezdtem, de az idő, viszont az öltözéken azonnal lehet változtatni, csak nem tudom, hogy kéne...

Bármi segítség jól jön, linkek is stb, jelenleg kb így nézek ki (nem én vagyok a képen):

[link]


2013. szept. 9. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Olvasgass plus size blogokat, meríts ötleteket onnan!
2013. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ilyenről még nem is hallottam :O
2013. szept. 9. 20:06
 3/14 anonim ***** válasza:

Beírod a keresőbe és szemezgetsz! plus+size+outfit+blog

Ha valamelyik megtetszik, követed, olvasod, tanulsz tőle...

Nem olyan bonyolult ez. Az interneten nem csak kérdezni lehet.

2013. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

[link] egy angol

[link] és egy magyar blog


Tudom hogy írtad, nem érdekelnek a fogyási tippek, de ne add fel... Én 30 kilót fogytam egy év alatt, tudom milyen ducinak lenni. És teljesen máshogy néznek rám az emberek mióta lefogytam, sokkal kedvesebbek, segítőkészebbek.. és nem csak a pasik! Jó érzés nyugodtan felvenni egy fürdőruhát és strandra menni, jó hogy megnéznek a férfiak és a barátom büszkélkedik velem milyen szép barátnője van..

Pedig én se gondoltam volna soha hogy valaha sikerül lefogynom! 10 éven át voltam túlsúlyos. Sok sikert és kitartást neked a fogyókúrához, hidd el menni fog :)

2013. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

Utolsó: én mindig is duci voltam, borzasztó érzés tükörbe nézni, kb 8 éve voltam utoljára strandon. A nyári öltözék nálam úgy néz ki, hogy minimum lábszárközépig érő nadrág és minimum könyékig érő póló :( Szeretnék ezen változtatni, de nagy nehéz. Egyszer sikerült egy hónap alatt 8 kg-t fogyni, de utána megállt az egész és visszaszedtem az egészet, pedig tényleg igyekeztem

2013. szept. 9. 20:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, elárulnád, hogy sikerült lefogynod? Mindig szívessen olvasgatok siker-sztorikról, remélem egyszer majd én is írhatok ide egyet. :)
2013. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ugyanez volt velem is, néha lefogytam 5-10 kilókat, de mindig visszajött. Aztán valahogy sikerült, igazából az elején amikor még sok a túlsúly akkor könnyebb fogyni, utána meg már az is motivált hogy láttam a csökkenő számokat a mérlegen. Amikor meg már észreveszik az emberek és megjegyzik az a legjobb érzés :) Annál nagyobb motiváció nem kell. Annyira átérzem mit érezhetsz most, 14 éves korom óta ez volt az első nyár hogy ki mertem menni a strandra és végre egyszer az életben azt a ruhát vehettem fel ami tetszik és nem azt ami eltakarja a zsírpacnikat... Végre miniszoknyában és sortban, spagettipántos toppban járkálni és nem hosszúnadrágban meg ingekben mászkálni a 40 fokban, hogy ne látszódjon az integetőizom...
2013. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Biztos vagyok benne hogy neked is lesz sikersztorid :) :)

Az elején 7/17 nevű fogyis italporral helyettesítettem az étkezéseimet, átszoktam az esti 9-10 órai vacsi helyett arra hogy reggelizek (addig nem tudtam reggel enni, de rákényszerítettem magam és most már annyira megszoktam hogy nem is tudok reggeli nélkül elindulni otthonról) Nem ettem kenyeret, tésztát, rizst... Igazából egy paleo-féle diétát követtem (apukám paleóval fogyott le szintén 30 kilót) de nem tartottam be 100%-ig, mert pl tejet ittam és iszok most is. Mindenhez zöldségköretet eszek, ha gyorsétterembe megyünk akkor is. Rántott husi helyett grillezett.. Krumplit egyáltalán nem ettem egy éve, semmilyen formában. Sütit, csokit ettem, mert nagyon édesszájú vagyok, de mértékkel. Ha egyik nap eszek akkor másnap gyümölcsnap. Rengeteg salátát eszek. Most már abbahagytam a fogyózást mert már kiakadt a családom hogy anorexiás vagyok, azóta csak szinten tartok. Kenyeret már eszek, tésztát és rizst még mindig nem, este még mindig nem eszek semmit. Ha rám jön a nassolhatnék akkor almát, körtét eszek, van hogy egy kilót is képes vagyok megenni.

De a torna fontos, különben csúnya striák maradnak a bőrödön! Én utállok tornázni, halálra unom magam egy edzőteremben, tévézés közben szoktam 50 guggolást és 40 fekvőtámaszt végezni a lustább napokon, heti 3x pedig Rubint Réka napi 20 perc önmagadért dvdjét csinálom végig. Soha nincs kedvem nekiállni, de azt a 20 percet ki lehet bírni, főleg ha a cél lebeg a szemed előtt. :) Fekvőtámaszt mindenképp csinálj, ez nagyon fontos, mert a melleidből fogsz fogyni sajnos és ha megereszkednek, azzal már nem tudsz mit csinálni plasztikai sebész nélkül... Barátnőm 40 kilót fogyott, de nem tornázott, a mellei iszonyúan lógnak :( Elég 40 fekvőtámasz, nem kell több, mert ugye a mell is zsírszövet és ha többet csinálsz akkor pont az ellenkező hatást éred el vele és abból is fogyni fogsz. Valahol olvastam, hogy ha le akarsz fogyni, azt nem egyszer döntöd el, hanem minden nap, minden étkezéskor meg kell hoznod a döntést és ez nagyon igaz.

2013. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát, minden elismerésem Neked, hogy ennyi lelkierőd volt ezt végigcsinálni!
2013. szept. 9. 21:28
 10/14 anonim ***** válasza:

A 46-os méret alatt mit értesz pontosan? Mennyi a magasság-tömeg arányod? Ezen információk birtokában könnyebben válaszolhatnánk a kérdésedre.

Egyébként nem minden férfi szereti a vékony lányokat (köztük én sem). Biztosan találkozol majd olyan fiúval, aki úgy tart csinosnak és nőiesnek, ahogy vagy. Sok esetben sokkal vonzóbb, bájosabb és élettel telibb egy kicsit duci lány, mint egy nagyon vékony.

Egyébként meg szerintem viselj bátran nőiesebb összeállításokat. Akár rövidebb szoknyákat/ruhákat is!

Azt persze nem tudom, hogy hogyan oszlik meg rajtad a plusz súly, de ha viszonylag egyenletesen, akkor formás lábaid lehetnek, amit érdemes kiemelni, ezért is javaslom a (főleg A-vonalú) szoknyákat. A szűk nadrágok ellenben nem igazán előnyösek a hurkák miatt.

22/f

2013. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!