Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki főiskolásként full-capet...

Ciki főiskolásként full-capet hordani?

Figyelt kérdés

Gondoltam rá, hogy nehany napon hordanek ilyet, hogy ne kelljen mindig a hajam terhelni, hanem csak úgy simán felteszem a sapkát és annyi.

Fiú vagyok



2013. szept. 9. 20:28
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ne hordj fullcapet remélem nem vagy swag meg mittudomen hordj sapit de ne fullcapezz fosulin persze ez csak az én véleményem :D
2013. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Milyen sapit pl?

Na és a ferraris fullcap?

2013. szept. 9. 20:41
 3/9 anonim válasza:
100%
Neee olyat semmiképp :D a hagyományos baseball sapik menok mostanában vagy hordhatsz "csöves" sapit ha megy a stilusodhoz nézz képeket aztán csak találsz hozzád illot
2013. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a fullcap tökéletes!:)
2013. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a fullcap mindenkin gáz aki elmúlt 14.
2013. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Jóaz...
2013. szept. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hordj beanie-t az most divat:) [link]
2013. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég sok emberen látok az egyetemen, semmiképp nem ciki. Csak mondjuk ne ilyen hupilila vagy neonzöld legyen, hanem inkább fekete, szürke, vagy valamilyen szolid színű. És rendesen hordjad, ne oldalra csapva.
2013. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"mindenkin gáz, aki elmúlt 14" miről beszélsz? dehogy gáz:D 22-ig is simán lehet hordani, ha valakinek jól áll és olyan a stílusa:D nekem személy szerint nagyon tetszik és ahogy előttem is mondták, hordhadsz "csöves sapkát" is, az is divat idén:)
2013. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!