Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Merjek utazni 210 kmert, egy...

Merjek utazni 210 kmert, egy jobb ruhatár reményében, vagy csak üzemanyag pocsékolás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy kis, 6000 fős városban lakom, ahol egy lepukkant turiból lehetne öltözködni. 10-20 kmre van egy nagyobb város, egy plázával (H&M, C&A, New Yorker és kínaik, sokk gagyi kínai). Szeretem a C&A, de nem mindig találok ruhát magamnak ott.

Most kitaláltuk, hogy mi lenne ha felutaznánk, Pest környékére. De az nekünk 210 km, ha nem tévedünk el odafelé.

Autópályadíj + üzemanyag vajon megéri-e. Kezdem azt hinni többe kerülne a leves, mint a hús.


2013. szept. 11. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
rendelj online...
2013. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Fel nem mennék.

Az Inditex üzletek, fast fashion boltok minden üzletükben ugyanazt árulják, nincs igazán különbség a megyeszékhelyi és a pesti boltjaik között.

A kis butikok megtalálásához pedig helyismeret kell mindenütt.


Nézz szét online, nézd meg van-e egyáltalán olyan, ami tényleg annyira tetszik, hogy az utazási költséggel együtt is kellene.

Online shopok is dögivel elérhetők.

2013. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen de ott vannak, Berksha, Zara, Mexx, Stradivarius, Amnesia stb boltok.

Nálunk csak ez van.

Én online nem rendelek. A bonprixről rendeltem, de meg is bántam 6 ezer volt a ruha, 1500 a szállítás, és kicsi lett rám, pedig a méret táblázat alapján rendeltem. Akkor megfogadtam soha többet.

De amúgy meg szerintem sem éri meg elmenni.

2013. szept. 11. 12:55
 4/18 anonim ***** válasza:
És ezekből az üzletekből nincsen közelebbi? Aligha hiszem. Szinte minden megyeszékhelyen van belőlük. Max. odáig mennék.
2013. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nincsen közelebbi. Nálunk csak a fent említettek vannak. De kérlek, rákeresek neked.
2013. szept. 11. 13:11
 6/18 A kérdező kommentje:

Pl. Zara üzletek: Budapest, Győr, Szeged, Debrecen.

Berksha üzletek: Budapest, Győr, Szeged, Debrecen.

Debrecen van a "legközelebb" 100 km-re.

Nincs minden megyeszékhelyen mindenféle ruházkodási lehetőség.

2013. szept. 11. 13:17
 7/18 anonim ***** válasza:

Na, de az is feleannyira van, mint Pest, nem?

És ott van a másik kettő üzlet is. Talán csak a mexx nincs.

Vonattal pedig még olcsóbb, főleg ha még diák vagy. Debrecen pedig simán bejárható gyalog.

2013. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok, itt is van minimum 4 pláza/bevásárlóközpont, rengeteg üzlettel. Amiket felsoroltál (Berksha, Zara, Mexx, Stradivarius, Amnesia) mind van itt is és még sok más. Persze Pesten jóval több üzlet van, de itt is lehet találni bőven ruhákat, egyik ismerősöm sem jár fel állandóan Pestre ruhát vásárolni. :)
2013. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

5500 ft kettő főre oda-vissza Debrecen, vonattal, ennyi pénzből 330 km-nyi üzemanyagot tudok a kocsiba tankolni.

Kocsival jobban kijövünk, de majd megbeszélem vele. Minden esetre jobban hajlok rá.

2013. szept. 11. 13:26
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves debreceni hozzászóló, leírod nekem a plázák nevét, ha szépen megkérlek?
2013. szept. 11. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!