Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szallagavató után bankett...

Szallagavató után bankett milyen ruhába?

Figyelt kérdés

Novemberben lesz a szallagavatónk, utána egy Hotelban fogunk vacsorázni milyen ruhában szoktak menni a lányok? És vacsi után elvileg tovább valami buliba is. Mit ajánlotok,mit szokás fölvenni?

17 L



2013. szept. 11. 17:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Képet is linkelhettek
2013. szept. 11. 17:36
 2/3 anonim ***** válasza:

szia, nekünk ugyan vacsi nem volt, csak bulizni mentünk, de én mégis kicsit elegánsabb ruhát vettem, szerinted hasonló neked is jó lenne, főleg, hogy előtte egy hotelbe mentek enni, nem úgy mint mi egy mekibe..:D

a ruha fekete, a háta és a válla valamilyen hálós vagy nem is tudom milyen anyag, a mellrészében van egy kis szivacs, szóval nem is feltétlen kell alá venni melltartót, de ha hasonlót veszel akkor is mindenképp pántnlkülit vegyél fel hozzá. a derekára pedig tettem egy szegecses övet. bár én tavaly vettem ezt a ruhát, de remélem találsz valami jót :)

[link]

2013. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :-)
2013. szept. 16. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!