Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha MINDIG a...

Mit csináljak, ha MINDIG a divat tetszik?

Figyelt kérdés
Régen trapézszárú nadrágot hordtam. Amint bejött a csőfarmer, már nem tetszett a trapézszárú, így csőfarmert hordtam. Mostanában a cicanadrág lett nagyon nagy divat, vastagabb, vékonyabb anyagból, így azóta már a csőszárú farmert se szeretem annyira. Mióta bejöttek a kötött pulcsik, tollas fülbevalók, nagy gyűrűk, azóta azok tetszenek. Egyszóval mindig az tetszik, ami épp a divat. Hiába próbálom kialakítani a saját stílusom, 90%-ban mindig a divat tetszik, és ha kimegy a divatból már kevésbé. Hogyan tudnék nem "tucat" lenni? Hiába próbálok olyat választani ami nincs senkinek, ha a "divat" tetszik. Ugyanakkor meg nem akarok ugyanolyan lenni, mint mások...
2013. szept. 12. 17:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
A baráti köröd is ilyen trendi?
2013. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Tényleg érdekes. De szar lehet...
2013. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
attól még hogy követed a divatot,mindig belevihetsz valami egyedit,de azt már neked kell kitalálnod,hogy mit mert attol lesz egyedi
2013. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nézd meg ennek a lány képeit, ez az igazi divat! Nem amit a balf/˛sz magyarok csinálnak! ez a szépség és a nőiesség! Nagyon sok szinű, lehet jó változatosan kitalálni miinden féle variációt...nem tudod te mi a divat..


Felvilágositás: [link]

2013. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha szereted a divatos cuccokat, de vigyél bele valami egyedit. Mondjuk felveszed a cicanadrágot, hosszú pulcsival,mert tetszik, de mondjuk egy különleges mintájú övvel. Ami nincs senkinek, mert mondjuk turkáltad, vagy külföldön vetted, vagy csináltattad. Vagy a pulcsi fölé veszel egy különlegesebb színű vagy szabású kabátkát. Ne olyat,amit az üzletekben hozzá párosítanak, hanem ami neked tetszik.
2013. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4.válaszoló,szépség meg nőiesség?az lehet,de elég mű a csaj,sőt nagyon mű..amit meg visel,az lehet divatos,de csak a már emlegetett "tucat" stílust képviseli...
2013. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4-es:szépen ide dobtál egy mű csajt,ha meg ennyire nem szereted a magyarokat el lehet költözni és nem kell egy magyar oldalra írogatni

kérdező:

találd meg az egyéniségedet,szerintem picit gáz és drága mulatság ez,meg kéne találnod a saját stílusodat

2013. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4.


Egy mű csaj?

több csaj is van az oldalon akkor most ki?

Aki a profilkép az meg NEM mű csaj!! benéztétek


És nem tudom miről beszéltek, az biztos hogy nem tucat, mert magyar országon ritka az ilyen stílusú lányok.

imádom az okoskodókat, kibeszélt arról hogy nem szeretem a magyarokat, annyit mondtam nem értenek nagyon a divathoz! És majd én eldöntöm hogy elakarok-e menni vagy írogatni ide…istenem.

2013. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4., 8., a helyesírást gyakorold inkább, amúgy a lány nem csúnya, de tényleg mű egy kicsit...

egyébként nem baj, ha követed a divatot, csak arra figyelj, hogy mindig olyan ruhákat viselj, ami tetszik neked!:)

2013. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4. bocs külföldön születtem és laktam!

Egyáltalán nem mű a csaj, csak mert szép, és jól van megcsinálva a haja,

2013. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!